حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1606967/44 زمان: 11:05   1398/02/04 بازدید: 1,484

سفر شمشیربازان به کره جنوبی بدون سرمربی!

شمشیربازان ایرانی در حالی در رقابت های جایزه بزرگ کره جنوبی شرکت می کنند که سرمربی تیم ملی آنها را همراهی نخواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، این روزها ملی پوشان شمشیربازی ایران برای بالا بردن امتیازات خود در رنکینگ جهانی تلاش می کنند و به زودی راهی کره جنوبی می شوند تا در مسابقات جایزه بزرگ سئول به رقابت با حریفان خود بپردازند.


مشکلات مالی در فدراسیون های ورزشی این روزها به یکی از دغدغه های بزرگ مدیران تبدیل شده است. رشته هایی که برای کسب سهمیه المپیک تلاش می کنند، به خاطر برخی کمبودها نمی‌توانند به رقابت های مختلف با ترکیبی کامل اعزام شوند.


این بار هم ملی پوشان شمشیربازی به دلیل مشکلات مالی سرمربی خود را در کنارشان نمی بینند. پیمان فخری تصمیم گرفته برای پایین آمدن هزینه ها از سفر به کره جنوبی انصراف دهد و در واقع شمشیربازان بدون سرمربی در سئول رقابت می کنند.


فخری در این باره به تسنیم گفت: « من سال گذشته هم به این مسابقات نرفتم و امسال هم به قدری هزینه‌ها بالا بود که تصمیم گرفتم همراه تیم نباشم. رفتن من همراه تیم 20 میلیون تومان هزینه داشت و فقط 13 میلیون تومان  باید برای بلیت پرداخت می‌کردیم. با وجود اینکه باقرزاده گفت مشکلی نیست، ولی چون مسابقات فقط در بخش انفرادی است، برای کاهش هزینه‌ها من همراه تیم نیستم. مسابقات تیمی برای ما حساسیت زیادی دارد و تصمیم گرفتم  در مسابقات کره نروم. برای بچه‌ها در کره اردوی تدارکاتی خوبی را در نظر گرفتیم و با کره و روسیه مشترکا تمرین می‌کنند. در واقع مسابقات سئول برای مسابقات مهم مادرید اسپانیا که پیش رو داریم، جنبه تدارکاتی دارد.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.