کد خبر: 1607856/44 زمان: 10:30   1398/02/08 بازدید: 12,337

مردانی و تاب، حذف شده‌های کشتی فرنگی ایران

گرایی و عبدولی در فینال، علیاری در رده‌بندی

محمدرضا گرایی و سعید عبدولی به دیدار فینال و مهدی علیاری به دیدار رده بندی مسابقات پنج وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا در چین راه یافتند.

به گزارش  "ورزش سه" ، مسابقات پنج وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا از صبح امروز (یکشنبه) در شهر شی آن چین در حال برگزاری است که در پایان دیدارهای مقدماتی، محمدرضا گرایی و سعید عبدولی در اوزان 72 و 82 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند و مهدی علیاری در وزن 97 کیلوگرم راهی دیدار رده بندی شد.


* در وزن 60 کیلوگرم مهرداد مردانی در دور نخست در یک کشتی نزدیک با نتیجه 3 بر 2 مقابل کنچیرو فومیتا قهرمان سال 2017 جهان از ژاپن مغلوب شد و باتوجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد مقابل حریفی از کره شمالی، مردانی از دور رقابت ها کنار رفت.

 

مهرداد مردانی در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا در چین

 


* در وزن 67 کیلوگرم حامد تاب در دور اول با نتیجه 8 بر صفر نورگازی آسانگولوف دارنده مدال برنز آسیا از قرقیزستان را مغلوب کرد اما در دور دوم مقابل میرجان شرماخانبت دارنده مدال برنز جهان از قزاقستان با نتیجه 7 بر 5 مغلوب شد و با توجه به حضور این حریف در دیدار فینال، وی به گروه بازنده ها رفت. تاب در این گروه مقابل گائوکوان ژانگ دارنده مدال برنز زیر 23 سال جهان از چین با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

 

حامد تاب در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا در چین

 


* در وزن 72 کیلوگرم محمدرضا گرایی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر مقابل آرام واردانیان دارنده مدال برنز آسیا از ازبکستان به پیروزی دست یافت و به مرحله نیمه نهایی رفت. وی در این مرحله با نتیجه 9 بر 3 از سد دمیو ژاداریف دارنده مدال نقره جهان از قزاقستان گذشت و راهی دیدار فینال شد. گرایی در دیدار فینال به مصاف هیو جون ژانگ از چین می رود.

 

محمدرضا گرایی در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا در چین

 


* در وزن 82 کیلوگرم سعید عبدولی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 9 بر صفر از سد ماخات یریژیپوف قهرمان آسیا از قزاقستان گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل جالگاسبای بردیموراتوف از ازبکستان با نتیجه 10 بر صفر به برتری رسید و به دیدار فینال راه یافت. عبدولی در این دیدار با سینگ هارپریت از هند کشتی می گیرد.

 

سعید عبدولی در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا در چین


* در وزن 97 کیلوگرم مهدی علیاری در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر یوتا نارا از ژاپن را شکست داد. وی در دور بعد مقابل چنگ هائو چن از چین تایپه با نتیجه 9 بر صفر پیروز و راهی مرحله نیمه نهایی شد. علیاری در این مرحله مقابل اوزور ژوزوپبکوف دارنده مدال برنز بازی های آسیایی از قرقیزستان با نتیجه 7 بر 5 مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار به مصاف الیم خان سیزدیکوف از قزاقستان می رود.

 

مهدی علیاری در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا در چین

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.