کد خبر: 0loD0 زمان: 20:07 1398/03/18   بازدید: 42645

فردا جلسه مهمی در باشگاه پرسپولیس برگزار می شود

کاشانی: مشکل برانکو به زودی حل می شود

باشگاه پرسپولیس با وجود اخبار متفاوتی که درباره آینده حضور برانکوایوانکوویچ در این تیم به گوش می رسد کماکان تلاش می کند که با تامین مبلغ مطالبات و دستمزد این مربی او را دستکم یک فصل دیگر نگه دارد.

به گزارش" ورزش سه"، امروز در باشگاه پرسپولیس جلسه ای برگزار شد و مهمترین موضوع این جلسه ماجرای مطالبات برانکو و حفظ این مربی کروات برای فصل آینده بود. در این جلسه اما جعفرکاشانی رئیس هیات مدیره باشگاه حاضر نبود هرچند همانطور که خودش می گوید فردا در جلسه مهم دیگری که در باشگاه برگزار می شود حضور خواهد داشت.


کاشانی، کاپیتان سابق تیم ملی ایران و پرسپولیس در رابطه با شرایط این روزهای پرسپولیس و اخبار جدایی برانکو گفت:« امروز جلسه ای داشتیم و فردا هم جلسه دیگری در باشگاه در این رابطه برگزار می شود.» او افزود: « برانکو باید بماند چرا که دلیلی برای جدایی او وجود ندارد. او عملکرد خوبی داشته، پرسپولیس را دوست دارد و هواداران نیز می خواهند که کماکان سرمربی تیم باشد.»


او با اشاره به اینکه گفته می شود پرسپولیس توان حفظ برانکو را با توجه به پیشنهادات بالایی که این مربی از تیم های دیگر دارد ندارد هم گفت:« چرا پرسپولیس نتواند برانکو را حفظ کند؟ تنها مشکل انتقال پولی است که باید از خارج از کشور بیاید و به برانکو داده شود. مشکل دیگری وجود ندارد و آنطور که من می دانم همه دارند تلاش می کنند تا این موضوع به زودی حل می شود.»


عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در ادامه در این رابطه که در صورت اینکه برانکو و پرسپولیس محقق نشود این باشگاه چه برنامه ای دارد افزود:« من همیشه گفته ام آرزویم این است که یک باشگاه داشته باشیم که از الان برنامه 15 سال بعدش مشخص باشد. باید بالاخره روزی برسد که ما براساس سیستم و برنامه ریزی عمل کنیم و هزینه ها و عملکرد مشخص باشد.» کاشانی همچنین گفت:« پرسپولیس خانه من است و وظیفه دارم که هر کاری می توانم برایش انجام بدهم. خیلی ها من را نمی شناسند و فکر می کنند تازه به این فوتبال آمده ام در حالی که ما سلامتی و جوانی مان را برای پرسپولیس گذاشته ایم.»


او اضافه کرد:« پرسپولیس دو پایه مهم دارد یکی هواداران و دیگری پیشکسوتانش هستند. باید از وجود این دو پتانسیل بزرگ به خوبی استفاده شود. پرسپولیس طرفداران خاصی دارد که حاضرند میلیاردها تومان به این باشگاه کمک کنند. اگر باشگاه ساختار درستی داشته باشد و این هواداران در جایگاه خودشان قرار بگیرند اتفاق های بسیار خوبی رخ می دهد. در مورد پیشکسوتانی هم که وجاهت اجتماعی و علم و تحصیلات دارند همینگونه است و باید آن ها به کار گرفته شوند.»


مدافع تیم پرسپولیس در دهه 50 همچنین گفت:« این کارها دارد انجام می شود و برخلاف تصور خیلی ها شدنی است. من باشگاه شاهین را ساختم، برای پرسپولیس ورزشگاه شهید کاظمی و اسپانسر همراه اول را آوردم چرا که این جا خانه من و همه کسانی است که عمر و جوانی شان را برای تیم گذاشته اند. من دلم می خواهد پرسپولیس موزه داشته باشد تا هواداران و بازیکنانش باشگاه و تیم را به خوبی بشناسند.»
او در پایان بازهم بر حفظ برانکو تاکید کرده و گفت:« برانکو عملکرد خیلی خوبی در پرسپولیس داشته و در سخت ترین شرایط و با کمبود بازیکن توانسته نتایج بسیار خوبی بگیرد. او باید بماند و امیدوارم این مشکل به زودی حل شود.»