کد خبر: 9Xm25 زمان: 10:48 1398/03/28   بازدید: 9069

دیدار هیات مدیره پیشکسوتان استقلال با صالحی امیری

اعضای هیات مدیره پیشکسوتان استقلال در نشستی با حضور رئیس کمیته ملی المپیک شرکت کردند.

به گزارش ورزش سه و به نقل از مهر، سیدرضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک روز گذشته میزبان اعضای هیات رییسه شرکت پیشکسوتان استقلال ایرانیان بود و در این نشست در خصوص مباحث مربوط به این تشکل و باشگاه استقلال بحث و تبادل نظر شد.

 

این نشست با حضور سرپرست دبیری کمیته ملی المپیک و میزبانی صالحی امیری برگزار شد و در آن سید کاظم اولیایی، علی جباری، نصرالله عبداللهی، پرویز مظلومی، جهانگیر کوثری، هادی نراقی و علی نظری به عنوان اعضای هیات مدیره این شرکت حضور داشتند.

 

در این نشست ابتدا سید کاظم اولیایی رییس هیات مدیره پیشکسوتان استقلال ایرانیان گزارشی از چگونگی تاسیس و محورهای فعالیت این انجمن و شرکت تعاونی سهامی عام استقلال ایرانیان ارائه نمود و در ادامه صالحی امیری با ابراز خرسندی از نهادسازی در باشگاه ها به خصوص در بخش های پیشکسوتان، مدیران و هواداران آن را گامی جدی در فرآیند خصوصی سازی و مدیریت استاندارد باشگاه ها برشمرد و بر تلاش خود برای حمایت های لازم توسط دولت و سازمان های وابسته از تشکل های شکل گرفته شده با محوریت پیشکسوتان تاکید داشت.

 

رییس کمیته ملی المپیک برند و نام باشگاه های استقلال و پرسپولیس را مدیون زحمات پیشکسوتان دانسته و آنها را صاحبان اصلی برندهای سرخابی برشمردند و همچنین اداره و مدیریت باشگاه های پرطرفدار را توسط اهالی متخصص و دلسوز، در قالب شرکت های حقوقی و رسمی ثبت شده شایسته و ارجح دانست.

 

در این جلسه صالحی امیری ایراداتی را در نحوه واگذاری و روش قیمت گذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس یادآور شد و بر لزوم توجه به ماهیت فرهنگی بودن آن باشگاه ها نکاتی را متذکر شد.

 

رییس کمیته ملی المپیک با اشاره به نادرستی مسیر واگذاری باشگاه‌های سرخابی، بر اصلاح آن تاکید نمود و لزوم استفاده از چهره‌های خوش نام و پیشکسوتان ورزش را در اصلاح این مسیر الزامی دانست.

 

در پایان اعضا هیات مدیره شرکت پیشکسوتان استقلال ایرانیان ضمن بازدید از موزه ملی ورزش در محل آکادمی ملی المپیک و با تقدیر از این اقدام فرهنگی-ورزشی رییس کمیته ملی المپیک، آمادگی خود را جهت اهدا یادگاری های دوران بازی خود با راه اندازی غرفه اختصاصی باشگاه استقلال اعلام نمودند.

 

دیدار صالحی امیری با پیشکسوتان استقلال