کد خبر: 8vPN4 زمان: 20:21 1398/04/03   بازدید: 13059

اولین قدم‌ها برای حرکت ذوب‌آهن برداشته شد

گزارش تصویری از اولین تمرین سبزها برای لیگ نوزدهم

شاگردان علیرضا منصوریان که پس از پایان لیگ، تقریبا به حالت نیمه تعطیل درآمده بودند از روز گذشته تمرینات خود را آغاز کردند.

به گزارش "ورزش سه"، ذوبی ها که تنها نماینده ایران در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا نیز محسوب میشود از عصر روز گذشته برنامه های تمرینی خود را برای حضور موفق در لیگ برتر و همچنین بازی های حذفی لیگ قهرمانان آغاز کردند. شاگردان علیرضا منصوریان با تعداد حداکثری در اولین تمرین خود حضور یافتند.

 

اولین جلسه تمرینی ذوبی ها به مانند تمام تمرینات پیش از آغاز فصل تیم های مختلف به برنامه های بدنی مربوط می شد و آنها مدت زمان حضور در زمین را به انجام دستورات مربی بدنساز خود پرداختند.

 

برخی از بازیکنان که پس از پابان بازی های لیگ یکدیگر را ندیده بودند با دیدن هم ذوق زده شده همدیگر را درآغوش کشیدند. یکی از مهمترین آنها که از سوی تقریبا همه همبازیان مورد استقبال قرار گرفته بود قاسم حدادی فر بود که همچنان به عنوان محبوب ترین بازیکن سبزپوشان شناخته می شود.

 

محمدرضا خلعتبری نیز به عنوان یکی از بازیکنانی که رباط صلیبی پاره کرده بود، در نهایت موفق شد ضمن کسب بهبودی لازم به همراه سایرین به تمرین بپردازد تا از بابت ادامه حضور او و روشن شدن موتور گلزنی تیم، خیال خود را راحت کند.