کد خبر: LAJJR زمان: 13:50 1398/04/21   بازدید: 25832

حضور پوگبا در رونمایی از پیراهن دوم یونایتد(عکس)

باشگاه منچستریونایتد از لباس دوم فصل آینده خود رونمایی کرد و پل پوگبا، ستاره فرانسوی این تیم که شایعات زیادی درباره انتقالش وجود دارد نیز در این رونمایی حضور داشت.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه منچستریونایتد برای رونمایی از لباس دوم خود برای فصل 2019-2020 چند نفر از بازیکنانش را انتخاب کرده بود تا با این لباس جدید در مقابل دوربین‌ها بایستند. یکی از بازیکنانی که در این مراسم رونمایی با پیراهن جدید یونایتد حاضر شد پل پوگبا، ستاره فرانسوی جنجالی این تیم بود.

 

 

لباس دوم جدید منچستریونایتد به رنگ زرد و با خطهای حاشیه‌ای سیاه‌رنگ طراحی شده است.

 

حضور پوگبا با پیراهن منچستریونایتد به مهمترین نکته این رونمایی تبدیل شده است. چرا که در هفته‌های اخیر و به خصوص در روزهای اخیر شایعات درباره جدایی قریب‌الوقوع او از باشگاه به اوج رسیده. از رئال مادرید به عنوان مقصد اصلی پوگبا نام برده می‌شود. اما یوونتوس هم گزینه دیگری است که احتمال عزیمت پوگبا به آن وجود دارد.

 

 

پوگبا در این رونمایی در کنار بازیکنانی مثل خوان ماتا، که به تازگی قرارداد جدیدی با یونایتد امضا کرده، و همچنین جسی لینگارد، مارکوس راشفورد و نمانیا ماتیچ حضور داشت.

 

پوگبا در زمان رونمایی از پیراهن اول جدید باشگاه برای فصل 2019-2020 هم یکی از بازیکنانی بود که برای عکس گرفتن در مراسم رونمایی پیراهن انتخاب شده بود.