حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1623961/4 زمان: 10:46   1398/04/24 بازدید: 737

هافبک عراقی چشم انتظار پیشنهاد عربی

آخرین شرایط بشار رسن برای بازگشت به پرسپولیس

هافبک عراقی پرسپولیس علیرغم وعده مدیران این تیم هنوز برای تمدید قرارداد به تهران نیامده و در انتظار برآورده شدن شروط خود است.

به گزارش "ورزش سه"، بشار رسن، هافبک عراقی و تاثیرگذار پرسپولیس طی دو فصل اخیر، هنوز برای تمدید قرارداد به تهران نیامده و این در حالی است که مدیران این تیم طی روزهای اخیر از توافقات ابتدایی با این بازیکن خبر داده بودند.

 

بشار رسن که با توجه به شرایط سنی و البته کیفی به شدت موردتوجه هواداران و کادرفنی قرار دارد، در شرایطی که نسبت به بی توجهی باشگاه طی چند مرحله حضورش در تهران برای مذاکره و دریافت مطالباتش گلایه داشت، هنوز سرنوشت روشنی برای ادامه همکاری با سرخپوشان ندارد.

 

در این زمینه گفته می‌شود او در آخرین توافق با این باشگاه اعلام کرده در صورت دریافت مطالبات گذشته و پیش پرداخت برای فصل جدید قرارداد خود را تمدید خواهد کرد. در این زمینه اما باشگاه اکنون با کمبود نقدینگی در زمینه تامین خواسته این بازیکن مواجه شده است و همین مساله عاملی شده تا مذاکرات و تمدید قرارداد با بشار رسن با تاخیر مواجه شود.

 

بشار رسن که پیشنهاداتی از دو تیم قطری و عربستانی در دست دارد، همچنان در انتظار این است تا باشگاه پرسپولیس نظر نهایی خود را در این زمینه اعلام کند و باید دید در میان خریدهایی که طی چند روز اخیر با واکنش هواداران همراه شده، مدیران تیم چه تصمیمی در قبال این هافبک عراقی خواهند گرفت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.