حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1631637/29 زمان: 17:07   1398/05/31 بازدید: 54,482

ادعای مارکا

فوری؛ مذاکرات مستقیم رئال و PSG در پاریس

صبح امروز هیئتی از سوی رئال راهی پاریس شده تا با مسئولان پی اس جی برای نیمار وارد مذاکره مستقیم شوند.

به گزارش "ورزش سه"، پس از اینکه سه شنبه گذشته نماینده های بارسا در پاریس نشستی بی نتیجه با مسئولان پی اس جی داشتند، حال نوبت به رئال مادرید رسیده تا کارت های خود را رو کرده و قدمی اساسی برای جذب نیمار بردارد.

طبق ادعای مارکا، رئال پس از هفته ها انتظار و مشاهده مذاکرات بی نتیجه بارسا با پی اس جی، سرانجام امروز هیئتی را به پاریس فرستاده و دو طرف هم اکنون در حال مذاکره هستند. در رئال بسیار خوشبین هستند که با توجه به ارتباط بسیار خوب دو باشگاه، مذاکرات ثمربخش باشد و گام های اولیه برای جذب نیمار برداشته شود. مذاکراتی که قطعا طولانی تر خواهد بود و امروز به نتیجه نهایی نخواهد رسید.

 

 

 

 

رئال پس از اینکه پی اس جی تمام پیشنهادات بارسا برای نیمار را رد کرد، حالا اطمینان دارد که ناصر الخلیفی(مدیر پی اس جی) برای خلاص شدن از دست نیمار و حواشی او و برای اینکه داستان نیمار بیش از این طولانی نشود، در نهایت برای انتقال او به مادرید رضایت خواهد داد. برای مدیر قطری پی اس جی نیمار تبدیل به یک مساله حیثیتی شده و  او تمایلی ندارد تا ستاره برزیلی را علی رغم میلش به بارسا واگذار کند.

در بارسلونا هم به این اطمینان رسیده اند که تا زمانی که خود نیمار علنی از تمایلش برای بازگشت صحبت کند، جذب او غیرممکن خواهد بود ولی نیمار تا به امروز هیچ حرکتی در این زمینه انجام نداده است چرا که برای او اولویت، خروج از پی اس جی است و در صورتی که نتواند به بارسا برگردد، گزینه رئال را رد نخواهد کرد.

اکنون باید دید نتیجه مذاکرات رئال و پی اس جی در مورد نیمار چه خواهد بود.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.