حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1635664/50 زمان: 14:54   1398/06/19 بازدید: 9,862

راموس: گرت بیل فوتبالیست بزرگی است

سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید به تمجید از گرت بیل، ستاره ولزی این تیم پرداخته و می‌گوید بیل بر رئال مادرید تاثیر قابل توجهی گذاشته است.

به گزارش "ورزش سه"، کاپیتان رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا، سرخیو راموس از گرت بیل، ستاره ولزی رئال تمجید کرده و می‌گوید بیل با اینکه فصل گذشته یک فصل دشوار را پشت سر گذاشته ولی بازیکن بزرگی است.

 

 

گرت بیل که در طول تابستان متوجه شده بود زیدان او را در رئال نمی‌خواهد تا یک قدمی پیوستن به باشگاهی چینی پیش رفت ولی این انتقال در آخرین لحظه توسط مدیران ارشد رئال ملغی شد. گرت بیل با شروع فصل جدید در ترکیب رئال درخشان ظاهر شده. او تا کنون در سه بازی در لالیگا برای رئال به میدان رفته و در جریان تساوی 2-2 مادریدی‌ها مقابل ویارئال دو گل به ثمر رسانده است.

 

راموس درباره هم‌تیمی ولزی‌اش گفت:" گرت بیل به نظر من بازیکن بزرگی است و در سالهایی که با پیراهن رئال بازی کرده روی تیم ما تاثیر قابل توجهی داشته".

 

کاپیتان رئال مادرید در ادامه گفت:" در مطبوعات خیلی چیزها گفته می‌شود که بعضی از آنها درست است و بعضی غلط. دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم همین است و ما باید سعی کنیم خودمان را درگیر این مسائل نکنیم. درباره حرفهایی که پشت سر گرت گفته می‌شد معتقدم گذشت زمان ثابت می‌کند که آنها اشتباه بوده. هر فوتبالیست فارغ از زندگی خصوصی‌اش باید مورد احترام باشد و کسی درباره‌اش غیبت نکند. ما آزادیم که در وقت آزادمان هر کاری دلمان می‌خواهد انجام بدهیم".

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.