حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1635673/29 زمان: 15:35   1398/06/19 بازدید: 15,801

واکنش فدراسیون فرانسه به اشتباه عجیب مقابل آلبانی

نوئل لو گرا رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه به اشتباه رخ داده در بازی برابر آلبانی واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، شنبه شب و در جریان دیدار دو تیم فرانسه و آلبانی که به برتری پرگل و 1-4 شاگردن دیدیه دشان منجر شد، در مراسم ابتدایی بازی به جای سرود آلبانی، سرود کشور آندورا پخش شد که این اتفاق باعث عصبانیت بازیکنان و کادر فنی آلبانی شد و آنها از شروع مسابقه سر باز زدند تا سرود کشورشان پخش شود. اتفاقی که عذرخواهی رسمی رئیس جمهور فرانسه را نیز به دنبال داشت.

 

 

 

 

نوئل لو گرا رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه در واکنش به این اشتباه عجیب گفت:« در طول هشت سال گذشته نزدیک به 1000 مسابقه فوتبال رسمی را در فرانسه سازماندنی کرده ایم و این تنها اشتباه ما بود. یک خطای انسانی که البته تاسف بار بود. من شخصا از مسئولان آلبانی به این خاطر عذرخواهی کردم.»

 

لو گرا در مورد شعارهای نژادپرستانه و ضدهمجنسگرایی در ورزشگاه های فرانسه نیز گفت:« معتقدم تصور اینکه همجنسگرایی در فوتبال شایع است مبالغه آمیز است و به نظر من نباید در ورزشگاه ها به خاطر شعارهای ضدهمجنسگرایی مسابقه متوقف شود. البته که این جریان باید از ورزشگاه ها حذف شود و در این زمینه مصر هستیم ولی تماشای یک بازی فوتبال یک اتفاق لذتبخش است و نباید برای هر اتفاقی یک بازی را متوقف کنیم. در مورد شعارهای نژادپرستانه البته عقیده من این است که توقف بازی یک تصمیم درست است و همیشه از آن حمایت کرده ام.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.