حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1637693/47 زمان: 16:27   1398/06/28 بازدید: 10,908

دنیزلی: مشکل گلزنی را حل می‌کنیم

مصطفی دنیزلی می‌گوید تیم او مشکل گلزنی دارد اما این را حل خواهد کرد.

به گزارش ورزش سه، مصطفی دنیزلی در نشست خبری پیش از بازی با گل گهر حضور یافت و درخصوص موضوعات مختلف اظهار نظر کرد.

 

روزهای سخت فرا می‌رسند

 

این بازی هم برای ما و هم رقیبمان حائز اهمیت است، ما سه بازی انجام دادیم و ۵ امتیاز به دست آوردیم، از سه بازی ابتدایی فصل قبل تیم ما ۲ امتیاز به دست آورد. البته این مسائل از لحاظ اطلاعاتی و داده ای اهمیتی زیادی ندارد اما تیم تراکتور از بازی سوم به بعد وارد کورس قهرمانی شده است. فردا و هفته آینده تراکم آینده ما بیشتر می‌شود، بازی های جام حذفی شروع خواهد شد و اردوی تیم ملی نیز فرا می‌رسد. بعد از کمپ تیم ملی ما دو بازی خارج از خانه پشت سر هم داریم. بعد بازی با استقلال و سپاهان فرا می‌رسد؛ یعنی در هفته های پیش رو با بازی های سختی رودررو هستیم اما با وجود این اهمیت هر مسابقه برای ما مثل دیگر مسابقات است.

 

خیال هواداران راحت باشد

 

بازی قبل، ما مقابل ذوب آهن از چیزی که فکر میکردیم سطح پایین تری داشتیم، اما خیال طرفداران ما راحت باشد، این تیم همیشه در کورس قهرمانی خواهد ماند. زمانی که اردوی تیم ملی فرا برسد، به تیم هایی که ملی پوش بیشتری داشته باشند ضرر خواهد رسید. در بازی پرسپولیس هواداران ما واقعا عالی بودند و بازی دقیقا همانطوری شد که هواداران می‌خواستند.

 

نمی‌خواهیم از هواداران دور بمانیم

 

در تیم ما فقط جای خالی مازولا وجود دارد، او دو هفته بعد آماده خواهد بود. بعد از بازی پرسپولیس احتمال داشت بازی بدون تماشاگر داشته باشیم اما هواداران همیشه کنار ما خواهند بود. خواسته ام این است که همیشه کنار تیم باشند. گاهی بازیکن دچار اشتباه می‌شود و یا داور اشتباه می‌کند و این ها همیشه پیش می‌آید اما هواداران باید صبر داشته باشند، چون ما در این راه باهم حرکت می‌کنیم.

 

 

مشکل گلزنی را حل می‌کنیم

 

در کار حمله به یک سری مشکلات برمی‌خوریم، عرض کردم بازی های فصل پیش با امسال قابل مقایسه نیست و نباید مقایسه شود. شرایطی که ما سه بازی را انجام دادیم خسته کننده بود و حتی در شرایط سختی به مسجد سلیمان رفتیم. بعد از آن ما مقابل قهرمان سه سال اخیر بازی کردیم، ذوب آهن هم از گذشته یکی از تیم های پر ادعای لیگ بوده و به عبارت دیگر اگر از این منظر به موضوع نگاه کنیم، این نتایج یک مقدار قابل توجیه است.در مورد گلزنی ضعف داریم اما آن را حل خواهیم کرد.

 

مازولا اینجا مصدوم شد

 

ما از اول هم مسائل پزشکی را در تبریز حل می‌کردیم اما مشکل مازولا شدید بود و او را فرستادیم استانبول. فراموش نکنیم او اینجا مصدوم شد.

 

کوین هماهنگ نشده است

 

کوین نمی‌تواند با دوستانش هماهنگ باشد و سه هفته هم نمی‌تواند زمان کافی باشد. این مسائل و هماهنگی ها در طول زمان حل می‌شود، در بازی قبل از سوی خط حمله موقعیت سازی برای مهاجمان انجام نشد. اگر ما کارهایی که میخواهیم را انجام دهیم می‌توانیم کارمان را آنطور که باشد پیش ببریم، برای هر بازی احتمال تغییر تاکتیکی وجود دارد. حریف فردای ما یک تیم دفاعی است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.