حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1644577/42 زمان: 21:45   1398/07/28 بازدید: 58,296

طعنه بزرگ یورگن کلوپ به سبک بازی یونایتد

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول معتقد است تیمش در خانه یونایتد لایق کسب امتیاز بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول امروز در شرایطی در خانه منچستریونایتد با تک گل دقایق پایانی آدام لالانا از شکست گریخت که در بیشتر جریان بازی از حریف خود عقب بود. یورگن کلوپ مدعی شد تیمش در نیمه اول چندان خوب بازی نکرده، اما در کل می توانست در این دیدار پیروز شود و یونایتد از زمان حضور او در لیگ برتر همیشه دفاعی بازی کرده است.

 

یورگن کلوپ گفت: "اگرچه ما قبل از آغاز بازی خواهان رقم خوردن چنین نتیجه ای نبودیم، اما در کل نتیجه خوب است. یونایتد در بخش زیادی از بازی با یک گل جلو بود اما ما در نهایت موفق به کسب یک امتیاز شدیم.

 

 

ما در نیمه دوم لحظه های خوبی را رقم زدیم اما من از عملکرد لیورپول در نیمه اول راضی نیستم زیرا ما به منچستریونایتد فرصت دادیم هر کاری را که می خواستند انجام دهند. ما به یونایتد این فرصت را دادیم که هجومی بازی کرده و پیروز چالش ها باشند. یونایتد بهتر از ما بازی کرد و در خط دفاعی عملکرد خوبی داشت، اما در نهایت گلی که حریف به ثمر رساند بیانگر همه مشکلات استفاده از تکنولوژی VAR در فوتبال است.

 

مارک اتکینسون اجازه داد که بازی ادامه پیدا کند زیرا این قانون VAR است و VAR نشان می دهد که برخورد انجام شده و آن صحنه خطا بوده است. اما ما نمی توانیم این موضوع را تغییر دهیم، البته یونایتد 60 الی 70 متر برای زدن گل توپ را به جلو برد اما این شرایط خوشایند نیست. بعد از آن نیز گل ما مردود اعلام شد، در کل امروز همه چیز علیه ما پیش رفت و در نهایت مغلوب نشدیم. به نظر من لیورپول قطعا سزاوار کسب امتیاز بود. صادقانه بگویم از زمانیکه من در انگلیس بوده ام منچستر یونایتد اینگونه بازی می کند. یک تیم فقط دفاع می کند و تیم دیگر بازی می کند.

 

مشخصا استفاده از سیستم 2-3-5 برای یونایتد شرایط را آسان تر می ساخت و باعث شد آنها در زمین مبارزه کنند. اما به هر حال مهم ترین شانس نیمه اول متعلق به لیورپول و موقعیت بابی فرمینو بود. ما امروز می توانستیم پیروز شویم اما این طور نیست که ما بدشانس بوده ایم که پیروز نشدیم. ما سزاوار یک امتیاز بودیم و می توانستیم پیروز شویم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.