حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1649896/50 زمان: 11:55   1398/08/24 بازدید: 6,729

کین: دعوای داخلی در تیم ملی انگلیس به تاریخ پیوسته

هری کین بعد از هت‌تریک کردن در پیروزی 7-0 انگلیس بر مونته‌نگرو از نمایش تیمش تمجید کرد و گفت تنش ناشی از دعوای استرلینگ و گومز در تیم ملی به تاریخ پیوسته و دیگر موضوعیت ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، هری کین، کاپیتان تیم ملی انگلیس که دیشب در جریان پیروزی درخشان 7-0 سه‌شیرها مقابل مونته‌نگرو موفق به هت‌تریک شد در پایان بازی گفت نمایش خارق‌العاده انگلیس در این بازی نشان دهنده وضعیت عالی تیم تحت هدایت گرت ساوت‌گیت است و این بازی درخشان ثابت کرده که تنش ناشی از دعوای دو بازیکن این تیم رحیم استرلینگ و جو گومز، تمام شده و به تاریخ پیوسته است.

 

 

هری کین در حالی این حرف را زد که در این بازی زمانی که جو گومز در نیمه دوم به عنوان بازیکن تعویضی به میدان فرستاده شد از طرف بخشی از سکوهای ومبلی هو شد. این در حالی بود که استرلینگ که به دلیل درگیری با گومز نامش از تیم ملی خط خورده بود بازی را از روی سکوها تماشا می‌کرد.

 

ولی هری کین در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" ما به عنوان یک تیم منجسم در این باره تصمیم گرفتیم و مساله را حل کردیم. سرمربی ما با من و چند نفر از بازیکنان قدیمی صحبت کرد و با هم تصمیم گرفتیم که موضوع را فیصله بدهیم. استرلینگ همین طور که می‌دانید عذرخواهی کرده. از این اتفاق‌ها می‌افتد و فراموش می‌شود. این پیروزی درخشان راه خوبی بود که نشان دهیم آن ماجرا دیگر تمام شده و به تاریخ پیوسته".

 

 

کاپیتان تیم ملی انگلیس در ادامه گفت:" در تیم ملی اتفاقی افتاد که خیلی خوب به آن واکنش نشان داده شد و مدیریت شد. ما می‌خواستیم امروز یک برد خوب به دست بیاوریم و همین کار را هم کردیم".

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.