حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1650105/29 زمان: 14:56   1398/08/25 بازدید: 60,380

انتقاد تند تیاگو سیلوا از مسی پس از شکست سلسائو

روز گذشته تیم ملی آرژانتین موفق شد با تک گل لیونل مسی بر برزیل پیروز شود. در دیداری که حواشی داوری نیز با خود داشت.

به گزارش "ورزش سه"، در دیداری دوستانه در عربستان سعودی تیم ملی آرژانتین با تک گل نیمه اول لیونل مسی توانست فاتح سوپرکلاسیکوی آمریکای جنوبی شود. آلیسون گلر برزیل پنالتی مسی را مهار کرد ولی فوق ستاره بارسا در ریباند توانست کار را تمام کند. 

برزیلی ها معتقدند که مسی با زرنگی توانست از "متئو کُنگر"، داور بازی پنالتی بگیرد و در تمام طول بازی سعی داشت با تمارض پشت محوطه جریمه صاحب ضربه کاشته شود.

 

 

Thiago Silva et Lionel Messi

 

 

تیاگو سیلوا کاپیتان تیم ملی برزیل پس از شکست برابر آرژانتین به انتقاد از مسی و داور مسابقه پرداخت و گفت:« مسی مرتب سعی داشت روی داور بازی و تصمیماتش تاثیرگذار باشد. او می خواست پشت محوطه جریمه ضربه کاشته بگیرد تا از توانایی هایش در این ضربات استفاده کند. قصد توجیه ندارم و این را از بازیکنان شاغل در لالیگا هم پرسیدم و پاسخ شان مثبت بود. مطمئن هستم اگر همین افتادن های مسی در مورد کاسیمیرو رخ می داد، داور خطا نمی گرفت.»

 

تیاگو ادامه داد:« مسی در لیگ قهرمانان چنین مزیتی ندارد؛ چون آنجا داوران تحت تاثیر بزرگی او قرار نمی گیرند و سخت گیر تر هستند ولی در تیم ملی آرژانتین و لالیگا قضیه متفاوت است. به خصوص که بازی ما در عربستان بود که به خاطر فوتبالش شناخته شده نیست و البته داور هم داور شناخته شده ای نبود. اینگونه داوران همیشه سعی می کنند به سود فوق ستاره ها سوت بزنند. همچنین باید اعتراف کنم که غیبت نیمار در این بازی نیز به ضرر ما تمام شد.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.