کد خبر: 1653813/50 زمان: 22:30   1398/09/14 بازدید: 23,785

استیو مک‌منه‌من

گرت بیل بهتر از آن است که در چین بازی کند

استیو مک منه‌من، ستاره سابق انگلیسی رئال مادرید خواهان انتقال گرت بیل به لیگ برتر جزیره شده و می‌گوید بیل خیلی بهتر از آن است که بخواهد در چین فوتبال بازی کند.

به گزارش "ورزش سه"، استیو مک‌منه‌من، ستاره سابق رئال مادرید که مثل گرت بیل یکی از معدود ستاره‌های انگلیسی تاریخ این باشگاه به حساب می‌آید با حمایت از بیل می‌گوید او خیلی بهتر از آن است که  بخواهد برای فوتبال بازی کردن به چین برود و اگر قرار بر ترک رئال باشد بیل باید برای ادامه دوران فوتبالی‌اش به انگلیس بازگشته و به یکی از تیمهای لیگ برتر ملحق شود.

 

 

این در حالی است که مدتی شایعاتی درباره بازگشت قریب‌الوقوع گرت بیل به انگلیس مطرح شده است. در این میان شانس دو تیم تاتنهام و منچستریونایتد برای استخدام گرت بیل بیشتر از سایر تیمهای لیگ برتری دانسته می‌شود.

 

استیو مک‌منه‌من در این باره گفت:" من معتقد نیست که گرت بیل دیگر نمی‌تواند در رئال موثر باشد. ولی او شش سال است در رئال بازی می‌کند و حالا دیگر تصمیم‌گیری به عهده خودش است. اگر بیل بخواهد مادرید را ترک کند من خیلی دوست دارم شاهد بازگشت او به انگلیس و لیگ برتر باشم. من نمی‌خواهم گرت به چین برود چون او خیلی بهتر از این حرفها است".

 

مک‌منه‌من در ادامه گفت:" خیلی دوست دارم گرت به انگلیس برگردد و به مردم اینجا نشان بدهد که هنوز چقدر خوب است. من شرایط مادرید را می‌شناسم و می‌دانم در رسانه‌های انگلیس چه مزخرفاتی درباره او می‌نویسند. گاهی ما آنقدر دوست داریم بازیکنان‌مان را به لیگ برتر برگردانیم که برای این دست به هر کاری می‌زنیم".

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.