حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1654714/43 زمان: 20:40   1398/09/18 بازدید: 29,329

کسی کم کاری کرده یقه اش را بگیرند

حیدری: آقای وزیر! استراماچونی را برگردانید

برخی از چهره‌ها و پیشکسوتان استقلال برای کمک به این تیم به ورزشگاه آزادی رفته بودند و در این بین خسرو حیدری نقش ویژه ای داشت.

به گزارش "ورزش سه"، مدافع راست سابق استقلال که امروز گفته می شد پیش از بازی به رختکن استقلال هم رفته است بعد از بازی گفت:" 4 روز پیش برای حمایت استقلال به ورزشگاه آمدم و این تیم برد و به صدر جدول رسید و عالی هم بازی کرد اما از دیروز همه چیز عوض شده است. مربی که برای تیم این همه زحمت کشیده چرا یک شبه جدا می شود؟! آیا این استقلال تیم 4 روز پیش بود؟ "


حیدری در ادامه گفت:" چند روز پیش استقلال یقه مدعیان را گرفت و مقابل سپاهان و شهر خودرو آنگونه بازی می کرد اما مقابل پیکان اینجوری بازی کرد." او درباره استراماچونی هم گفت:" سرمربی برای تیم زحمت کشیده و سبک خوبی برای تیم ایجاد کرده بود. امروز صبح وقتی از خواب بیدار شدم دیدم که هواداران مقابل باشگاه استقلال گریه می کنند. 4 روز پیش برای حمایت استقلال به ورزشگاه آمدیم و امروز این شرایط برای تیم ایجاد شده است. به  وریا غفوری زنگ زدم و گفتم چه باید کنیم؟ من کنارتان هستم  و آمدیم تا به بازیکنان روحیه بدهیم. الان وقتش بود که از جدول جدا می شدیم اما بدون سرمربی این وضعیت برای تیم رقم خورد. باور کنید تعصب استراماچونی به استقلال از من بیشتر بود. "


خسرو حیدری درباره جلسه با فرهادمجیدی برای سرمربیگری استقلال گفت:"  هواداران استراماچونی را می خواهند. از وزیر ورزش خواهش می کنم که استراماچونی را به استقلال برگرداند. همه اعتراض کرده اند، در ورزشگاه اعتراض شده است اما من خواهش می کنم اگر راهی وجود دارد استراماچونی را به استقلال برگردانید. نمی دانم در 5-6 ماه گذشته چه اتفاقی در استقلال رخ داده که کار به اینجا رسید. اینکه بگوییم نتوانستیم پول واریز کنیم به هواداران ربطی ندارد.  هواداران استقلال  را با استراماچونی دوست دارند چون او باتیم نتیجه گرفته است.  از مسئولان خواهش می کنم اگر هر فردی کم کاری کرده یقه اش را بگیرند. اگر خسرو حیدری کم کاری کرده او را بازخواست کنند. از وزیر ورزش خواهش می کنم این کار را انجام بدهد."

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.