حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1662728/43 زمان: 17:54   1398/10/28 بازدید: 16,844

شکایت نساجی از دو بازیکن شهرخودرو پابرجاست

دیدار حمیداوی و حدادیان و شایعه‌ای که تکذیب شد

انتشار عکسی از مالکان دو باشگاه شهرخودرو و نساجی با این خبر همراه بود که دو باشگاه برسر چالش دو بازیکن جدا شده به توافق رسیده اند اما نساجی این موضوع را رد می کند.

به گزارش" ورزش سه" پیش از آخرین بازی نساجی در نیم فصل اول لیگ برتر برابر پرسپولیس سه بازیکن این تیم با فسخ یکطرفه قراردادشان از نساجی جدا شدند. دو بازیکن از این سه بعد از آن با شهرخودرو به توافق رسیدند و حتی در اولین بازی دوربرگشت این تیم برابر شاهین بوشهر به میدان رفتند اما باشگاه نساجی هنوز نسبت به جدایی این دو بازیکن معترض بوده و پیگیر مسایل حقوقی مربوط به آن است.

 


امروز انتشار عکسی از مالکان دو باشگاه با این خبر همراه شد که حمیداوی مالک شهرخودرو و حدادیان مالک نساجی برسر حسن جعفری و میلاد سرلک به توافق رسیده اند اما باشگاه نساجی با انتشار بیانیه ای این موضوع را تکذیب کرد. روابط عمومی باشگاه نساجی با تکذیب هرگونه توافقی در این بیانیه نوشت:"این ملاقات دوستانه ارتباطی به میلاد سرلک و حسن جعفری نداشته و باشگاه نساجی مازندران کماکان پیگیر رسیدگی به این پرونده است."

 

باشگاه نساجی معتقد است که جدایی میلاد سرلک و حسن جعفری از باشگاه نساجی غیرقانونی بوده و به همین دلیل به کمیته تعیین وضعیت و فدراسیون شکایت کرده اند:" درملاقات دوستانه اخیر آقای حمیداوی مالک شهرخودرو مشهد پیشنهادی برای تشکل باشگاه های خصوصی ارائه دادند که با استقبال آقایان حدادیان و امیری مواجه شد."

 

در بیانیه باشگاه نساجی آمده است:" درپایان بار دیگر تأکید می کنیم شکایت نساجی مازندران در کمیته محترم تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال شامل بازیکنانی می شود که بدون در نظر گرفتن تعهد و قرارداد خود، بین باشگاه ها اختلاف می اندازند و ما خواستار برخورد با این قبیل افراد هستیم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.