حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1664811/42 زمان: 21:48   1398/11/07 بازدید: 20,837

جاشوا کیمیچ:

هدفم در بایرن؟ فتح لیگ قهرمانان اروپا

جاشوا کیمیچ، مدافع جوان بایرن مونیخ مدعی شد این تیم نسبت به نیم فصل اول پیشرفت کرده است.


به گزارش "ورزش سه"، با توجه به شکست ابتدای هفته لایپزیش، بایرن مونیخ با غلبه بر شالکه حالا به یک قدمی صدر جدول رسیده است. جاشوا کیمیچ در مصاحبه با نشریه کیکر مدعی شد بایرن مانند گذشته با اقتدار رقبا را مغلوب نمی کند و در زمان انتقال او به بایرن شرایط متفاوت بوده است.

 

جاشوا کیمیچ گفت: "فصل گذشته با وجود دبل در قهرمانی، سبک فوتبال ما همیشه خوب نبود. ما در بسیاری از بازی ها با اقتدار پیروز نشدیم و در این فصل نیز این شرایط تکرار شده است. هنگامی که من به بایرن مونیخ پیوستم، رقبا تنها در صورت طی کردن یک روز درخشان می توانستند مقابل ما خطرناک ظاهر شوند. اما امروز دیگر اینگونه نیست و ما باید بیشتر تلاش کنیم. با این وجود ما سعی می کنیم سبک خود را ادامه دهیم، اما رقبا نیز پیشرفت کرده اند.

 

 

ما در مسیر درستی قرار داریم. سبک بازی ما نسبت به پایان نیم فصل اول تغییر کرده است. ما بهتر بازی می کنیم و با اقتدار بیشتری پیروز می شویم. ما دوباره به تیم های رقیب متذکر می‌شویم که در دیدار مقابل ما دستاوردی نخواهند داشت.

 

آینده؟ من حالا نمی توانم به این سوال جواب بدهم، زیرا نمی دانم طی دو سال یا سه سال چه اتفاقی به سود من خواهد بود. من قراردادم را تمدید کردم، زیرا احساس می کردم زمان مناسبی برای انجام این کار است؛ زیرا ما فرصتی برای شکل دادن یک دوره با نسل جدید داریم. پیش بینی اینکه چه اتفاقی در دو یا سه سال خواهد افتاد کار دشواری است. حالا هدف اصلی رقم زدن یک عصر و دوره به نام خود بایرن با هدف بزرگ قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است.

 

انگیزه حضور در زمین؟ ما به اندازه کافی خوش شانس هستیم که سرگرمی خود را به شغل مان تبدیل کرده ایم. بسیاری از مردم فوتبال را به مثابه سرگرمی می بینند، اما فرصتی برای ورود به دنیای حرفه ای ندارند."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.