حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1669875/29 زمان: 15:30   1398/12/03 بازدید: 14,155

پس از جلسه با هیئت مدیره

پایان دوران ریاست بارتومئو در بارسلونا؟

رئیس باشگاه بارسلونا احتمالا تحت فشارهای موجود تن به انتخابات زودرس ریاست باشگاه خواهد داد.

به گزارش "ورزش سه"، دوشنبه گذشته فاش شد که باشگاه بارسلونا با شرکتی قرارداد امضا کرده تا در شبکه های اجتماعی فیسبوک و توئیتر، با ساختن اکانت های فِیک به مخالفان باشگاه و حتی بازیکنان خودی و شخصیت های سیاسی و فوتبالی معروف حمله کند و در عوض چهره مدیران باشگاه را موجه جلوه دهد. 

در پی این رسوایی، جوزپ بارتومئو که در راس اتهامات قرار داشت، با بازیکنان در محل تمرین تیم جلسه گذاشت و نیم ساعت برای شان صحبت کرد.

 

 

 

 

روز گذشته نوبت به هیئت مدیره بارسلونا رسید تا بارتومئو را زیر سوال ببرد. طبق گزارش منابع موثق، بارتومئو در جلسه با اعضای هیئت مدیره به شدت تحت فشار قرار گرفت و جلسه به شکل خوبی تمام نشد.

جوردی کاردونز و امیلی روساند دو نایب رئیس بارسا پیش از این از بارتومئو خواسته بودند تا برای انتخابات زودهنگام ریاست باشگاه فراخوان بدهد و در جلسه با هیئت مدیره نیز از وی درخواست شد تا به این کار تن بدهد ولی رئیس بارسا همه چیز را به پنجشنبه بعد موکول کرد. انتخابات طبق برنامه باید ژوئن 2021 برگزار شود ولی احتمالا یک سال زودتر شاهد برگزاری اش خواهیم بود.

 

در جلسه دیروز همچنین حکم اخراج خوامه ماسفرر مدیر مارکتینگ و رسانه ای بارسلونا نیز صادر شد. او تاوان رسوایی اخیر را پس داد.

بارسا امشب با ایبار و سپس سه شنبه پیش رو با ناپولی در لیگ قهرمانان دیدار خواهد کرد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.