کد خبر: 1675638/29 زمان: 17:43   1399/01/09 بازدید: 86,813

با رد پیشنهاد رئال و سیتی

لائوتارو در بارسا؛ ستاره اینتر شکار شد (عکس)

پس از ساعت ها مذاکره و گرفتن تضمین های لازم، ستاره آرژانتینی در نهایت به بارسا پاسخ مثبت داد.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از اسپورت، فوتبال در سراسر اروپا تعطیل است اما سران باشگاه ها از حالا به فکر نقل و انتقالات فصل بعدی هستند. این احتمال وجود دارد که فیفا مدت نقل و انتقالات را از آگوست تا دسامبر 2020 در نظر بگیرد و تیم ها اینگونه فرصت کافی برای جذب بازیکنان مد نظر خود خواهند داشت.

تیم مدیریت ورزشی بارسلونا پس از ماه ها تلاش بالاخره توانست رضایت ستاره آرژانتینی اینتر را جلب کند و پاسخ مثبت او را بگیرد. لائوتارو مارتینز که پیشنهادات خوب دیگری نیز داشت، در نهایت بارسا را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کرده است. اکنون باشگاه کاتالان باید با اینتر وارد مذاکره شود و رضایت باشگاه را نیز جلب کند که البته کار ساده ای نخواهد بود.

 

 

 

 

استراتژی بارسا برای جلب رضایت لائوتارو

تماس ها با لائوتارو از تابستان گذشته آعاز شد. بارسا در ماه های ابتدایی فصل جاری هم به دقت بازی های مهاجم اینتر را زیر نظر داشت ولی صحبت ها با او از ماه دسامبر شروع شد. مذاکره با لائوتارو کار ساده ای نبود ولی نماینده های باشگاه در چندین مورد در میلان با او ملاقات هایی مخفی داشتند که از نگاه خبرنگاران به دور ماند.

در این مقطع، مذاکرات فراز و فرودهایی داشت و بارسا حتی تا مرز انصراف از خرید لائوتارو هم پیش رفت و اگر در ژانویه انتقال اوبامیانگ قطعی می شد، لائوتارو قطعا از فهرست خرید بارسا حذف می شد ولی از ماه فوریه بارسا به یقین رسید که گزینه اول برای تقویت خط حمله کسی جز لائوتارو نیست.

 

 

 

 

پاسخ مثبت گرفته شد

 پس از نهایی کردن انتقال مارتین برایثویت در ماه فوریه، مدیران ورزشی بارسا دیداری با جوزپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه داشتند و در مورد برنامه های باشگاه برای انتقالات تابستانی به گفت و گو نشستند. آنجا بود که تصمیم بر این شد تا برای جذب لائوتارو اقداماتی جدی انجام شود.

مذاکرات با ستاره اینتر بار دیگر آغاز شد و این بار در مورد پروژه های ورزشی باشگاه صحبت به میان آمد و به او وعده حضور ثابت در ترکیب اصلی را دادند. لائوتارو معتقد بود که با وجود لوئیس سوارز، به او بازی های زیادی نخواهد رسید ولی نماینده های بارسا به ستاره اینتر توضیح دادند که از فصل بعد، احتمال اینکه بارسا با دو مهاجم نوک بازی کند، بالاست و در غیر این صورت نیز او در تمام رقابت ها از شانس بیشتری برای حضور در ترکیب اصلی برخوردار خواهد بود.

پس از این صحبت ها و دادن تضمین های لازم بود که لائوتارو متقاعد شد که به پیشنهاد بارسلونا پاسخ مثبت بدهد.

 

 

 

 

نقش لیونل مسی

 حضور لیونل مسی در بارسا نیز عامل مهم دیگری برای متقاعد شدن لائوتارو بود. این دو در تیم ملی آرژانتین نیز کنار یکدیگر بازی می کنند و قطعا هم تیمی شدن با بهترین بازیکن دنیا در بارسا نیز برای لائوتارو هیجان انگیز خواهد بود.

بارسا می داند تیم هایی چون رئال مادرید، سیتی و چلسی هم خواهان جذب لائوتارو هستند و البته اینتر نیز قصد دارد با ارائه پیشنهادی وسوسه کننده، او را به تمدید قراداد متقاعد کند ولی بلوگرانا حالا از حاشیه امنیت بیشتری برخوردار است.

 

 

 

 

ضرر اقتصادی کرونا و مذاکره با اینتر

رقم فسخ لائوتارو 111 میلیون یورو است ولی بحران ویروس کرونا و ضرر اقتصادی بالایی که به بارسا وارد شده، باعث خواهد شد تا باشگاه کاتالان در مذاکرات با اینتر، بحث معاوضه بازیکن را مطرح کند. آرتورو ویدال و عثمان دمبله گزینه های پیشنهادی بارسا به اینتر خواهد بود تا رقم نهایی انتقال، به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند.

بارسا پاسخ مثبت لائوتارو را گرفته و با دلگرمی خاصی وارد مذاکره با اینتر خواهد شد. تمام شواهد از این قرارند که آبی اناری ها به جذب مهاجمی که می تواند سال ها خط حمله این تیم را بیمه کند، نزدیک تر از همیشه هستند و لائوتارو هم می داند که راه رسیدن به قهرمانی چمپیونزلیگ، در بارسا کوتاه تر از اینتر خواهد بود.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.