کد خبر: 1683241/24 زمان: 18:44   1399/02/22 بازدید: 12,057

با حضور در جمع رکوردداران

جام‌جهانی قطر آخرین رویای این دروازه‌بان است

دروازه بان مطرح مکزیکی ها در جام های جهانی اخیر می گوید جام جهانی قطر آخرین رویای من در فوتبال است و بعد از حضور در آن و رسیدن به جمع رکوردداران از فوتبال کناره گیری می کند.

به گزارش "ورزش سه"، گیلرمو اوچوا، دروازه بان مکزیکی تیم کلوپ آمریکا که در چهار دوره اخیر جام جهانی به همراه مکزیکی ها در این رقابت ها حضور داشته، حالا می گوید حضور در جام جهانی قطر 2022 آخرین رویای من در فوتبال است و پس از حضور در آن بازی ها از فوتبال کناره گیری خواهد کرد.

 

این دروازه بان که پیش از این در جام های جهانی 2006، 2010، 2014 و 2018 حضور داشت در بازی های برزیل توانست اوج کار خود را به همه فوتبالی ها نشان دهد و به همین دلیل ادامه حضور خود در دروازه تیم ملی را بیمه کند. او حالا می خواهد به اسطوره های مکزیکی بپیوندد و حضور در جام جهانی قطر می تواند این امر را برای او راحت کند.

 

او در این باره گفت: من از کسی پنهان نمی کنم که یکی ازبازیکنانی در سطح دنیا هستم که بیشترین علاقه را برای بازی های جام جهانی قطر دارم. من برای رسیدن به این رویا سخت تلاش می کنم و می توانم بگویم که این آخرین چیزی است که در فوتبال می خواهم.

 

 

 

گیلرمو اوچوای 34 ساله، پس از بازی های جام جهانی 2014 برزیل توانست خود را به عنوان یکی از بهترین دروازه بان های دنیا نشان دهد و حالا پس از سال ها بازی در لیگ های فرانسه و اسپانیا و بلژیک، در آمریکا به ر می برد.

او که تاکنون 106 بازی برای مکزیکی ها به میدان رفته است در صورت رسیدن به جام جهانی قطر، درلیست بازیکنانی قرار می گیرد که با 5 حضور در جام جهانی، رکورددار هستند. از جمع بازیکنان تاریخ فوتبال مکزیک، رافائل مارکز، مدافع نامدار این تیم در 5 دوره از بازی های جام جهانی حضور داشته است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.