کد خبر : 1688069 | 17 خرداد 1399 ساعت 16:51 | 20.6K بازدید | 0 دیدگاه

گزارش گاتزتا

اعتراف بزرگ ستاره موردعلاقه بارسا برای کونته (عکس)

لائوتارو مارتینز ستاره آرژانتینی اینتر به سرمربی خود گفته است که قصد دارد راهی بارسا شود ولی تا پایان فصل برای موفقیت اینتر تمام توانش را خواهد گذاشت.

به گزارش "ورزش سه"، لائوتارو مارتینز گزینه اول بارسا برای تقویت خط حمله در تابستان پیش رو است. رقم فسخ ستاره آرژانتینی 111 میلیون یورو است و اینتر اصرار دارد که تنها راه جدایی او پرداخت این مبلغ است. اتفاقی که قطعا رخ نخواهد داد چرا که بارسا پس از شیوع کرونا با مشکلات مالی زیادی دست به گریبان است و به معاوضه بازیکن برای در اختیار گرفتن لائوتارو فکر می کند.   دو طرف اما هنوز در این زمینه به توافق نرسیده اند.

 

 

 

 

اینتر به زودی باید در کوپا ایتالیا برابر ناپولی به میدان برود و در یک هشتم نهایی لیگ اروپا نیز ختافه را پیش رو دارد. شانس اینتر در سری آ اما به دلیل فاصله 9 امتیازی با یوونتوس اندک است ولی هنوز 13 بازی دیگر باقیمانده است.

آینده لائوتارو نگرانی هایی را در اینتر باعث شده است و به همین دلیل، اخیرا آنتونیو کونته با این بازیکن گفت و گویی داشته و در این ملاقات لائوتارو به سرمربی خود قول داده است تا روزی که پیراهن اینتر را برتن دارد، تمام توانش را در زمین بگذارد. او اعتراف کرده است که تحت تاثیر پیشنهاد بارسا و بازی کنار مسی قرار گرفته اما این باعث برهم خوردن تمرکز او در دو ماه پیش رو نخواهد شد.

این ادعایی است که گاترتا دلو اسپورت مطرح کرده و تیتر یک شماره امروز این نشریه معتبر است. اتفاقی که به نظر لائوتارو را یک قدم دیگر نیز به بارسا نزدیک می کند. لائوتارو تا قبل از تعطیلی سری آ توانسته بود 16 گل بزند و 4 پاس گل نیز بدهد.

 

 

Portada del diario La Gazzetta dello Sport del sábado 6 de junio 2020

دیدگاهها