حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1692607/44 زمان: 13:37   1399/04/09 بازدید: 8,840

ثبت قرارداد 12 آزادکار با بازار بزرگ ایران؛

قهرمان لیگ کشتی در جذب ستاره کولاک کرد

مسئولان تیم بازار بزرگ ایران قرارداد 12 کشتی گیر را برای شرکت در لیگ برتر کشتی آزاد ثبت کردند.

به گزارش "ورزش سه"، با وجود اینکه هنوز مجوز فعالیت رسمی کشتی گیران به خاطر شیوع ویروس کرونا صادر نشده، اما سازمان لیگ کشتی کارهای مربوط به شروع لیگ برتر این رشته در سال 99 را پیش می برد. بعد از شروع رسمی ثبت قرارداد کشتی گیران در سازمان لیگ، امروز تیم کشتی آزاد بازار بزرگ ایران با حضور کیومرث محرابی، پژمان درستکار و داود رخش خورشید قرارداد  12 کشتی گیر مدنظر خود را در سازمان لیگ به ثبت رساند.


بازار بزرگ ایران به عنوان مدافع عنوان قهرمانی در لیگ برتر کشتی آزاد، امروز با کشتی گیرانی همچون رضا اطری، مجید داستان، امیرحسین مقصودی، بهنام احسان پور، پیمان یاراحمدی، میثم نصیری، امیرحسین حسینی، احمد بذری، کامران قاسمپور، محمدجواد ابراهیمی، مجتبی گلیج و محمدحسین محمدیان قرارداد امضا کرد تا استارت رسمی خود را برای حضور در لیگ برتر کشتی سال 99 بزند.


از میان 12 کشتی گیری که امروز توسط بازار بزرگ ایران جذب شدند، دو کشتی گیر سهمیه ملی پوش به حساب می آمدند. با توجه به ملاک قرار دادن مسابقات جهانی 2019 رضا اطری و بهنام احسان پور جزو سهمیه های ملی پوش بازار بزرگ ایران هستند و این تیم می تواند یک ملی پوش دیگر را هم جذب کند.


به نظر می رسد با کشتی گیران که امروز توسط تیم ایران مال جذب شدند، بار دیگر این تیم به یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در فصل جدید تبدیل شود.

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.