حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1693974/55 زمان: 23:15   1399/04/15 بازدید: 115,420

نتایج و اتفاقات و اخبار هفته بیست و سه؛

زنده با حواشی جنجالی لیگ برتر فوتبال ایران

لیگ برتر فوتبال ایران همواره رقابتی پر از هیاهو و جنجال بوده است؛ این یک اصل خدشه ناپذیر در انجام این تورنمنت است.

به گزارش "ورزش سه" به هر چیزی که ربط داشته باشد، غیرممکن است که فوتبال ایران و لیگ برترش در طول یکسال، در شرایطی عادی و نرمال و روی یک خط صاف پیش برود؛ چرا که همیشه باید انتظار داشته باشید اتفاقات و مشکلاتی رخ بدهد که لیگ برتر را به نقطه جوش برساند درست مثل همه هیاهویی که در شروع مجدد مسابقات وجود داشت. بعد از درگیری‌های شدید در اولین مسابقه بعد از شروع دوباره، حالا مسئله تست‌های تیم‌های استقلال و فولاد و تعداد بالای نفرات کرونایی‌شان باعث این جنجال شده است.

 

با این حال بعد از این سر و صدا و جنجال همیشگی، این خود فوتبال است که نفس می‌کشد؛ ورزشی که در بغرنج‌ترین شرایط اجتماعی، نقشی بزرگ به عنوان مسئولیت اجتماعی را برداشته و در سراسر جهان، افراد بسیاری را در روزهای سخت قرنطینه و کرونا سرگرم می‌کند.

 

اگر همین 10-12 روز را با دور تند مرور کنید، متوجه می‌شوید که فوتبال چه چیزی بود و در نبودش، چه فقدان بزرگی را تحمل می‌کردیم.

 

 

در این باکس زنده، شما را در جریان آخرین اخبار لیگ و حواشی آن تا پایان مسابقات امشب خواهیم گذاشت؛ خبرهایی که از گوشه و کنار جمع آوری می‌شوند تا شما هیچ خبری را از دست ندهید:

 

 

 

 

23:15- کی‌روش استنلی آخرین برگ امیر قلعه‌نویی برای فروریختن دروازه سایپا بود اما او که مشخصا اندکی اضافه وزن دارد موفق نشد از سد  مدافعان سمج سایپا بگذرد که اینچنین از ته دل و با نهایت فداکاری او و علی قربانی را کنترل کردند.

 

 


 

 

 

23:15- فاصله سپاهان و پرسپولیس به ۱۲ امتیاز افزایش پیدا کرد تا سرخ‌ها یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شوند. در فاصله هفت بازی به پایان لیگ نوزدهمکمتر کسی روی تیم دیگری غیر از پرسپولیس روی قهرمانی شرط می‌بندد.

 

 


 

 

23:05- سایپا با متوقف کردن سپاهان کار بزرگی کرد و بالای جدول لیگ را هم دستخوش تغییر کرد. البته سپاهان همچنان در رده دوم است اما برتری این تیم نسبت مدعیان سهمیه ازبین رفته و شکننده شده است. این دومین تساوی سایپا مقابل دومین مدعی لیگ در دومین هفته متوالی بود.

 

 


 

 

 

 

 

22:45- فرشاد هاشمی بازیکن جوان سایپا با دریافت دو کارت زرد در فاصله 5 دقیقه تیمش را در لحظات پایانی بازی مقابل سپاهان ده نفره کرد. صداهای ورزشگاه که از تلویزیون قابل مشاهده است، این صحنه را خاصتر کرد!

 

 


 

 

 

22:32- حنیف عمران زاده چهره خندان تیم نساجی که همواره در هر جایی که حضور دارد، به شادی و سروصدا مشغول است.

 

 


 

 

 

22:31- بازی پرحاشیه و پربرخورد گل گهر با شهرخودرو، با تک گل روح الله سیف اللهی خاتمه یافت تا گل گهر با دو شکست متوالی دوباره شرایطی بحرانی را تجربه کند. آن ها مدت ها بود که در زمین خود به تیمی نباخته بودند.

 


 

 

 

 

22:30- حسین ماهینی کاپیتان سابق پرسپولیس و  تنها بازیکن نساجی که در تمرین هم از ماسک استفاده کرد.

 

 


 

 

 

22:29-  عکس تیمی بازیکنان پارس جم برای دیدار انجام نشده مقابل استقلال؛ مسابقه ای که در نهایت سازمان لیگ و کمیته انضباطی درباره آن تصمیم خواهد گرفت.

 

 


 

 

 

 

 

22:27- محسن بنگر و محمد نوری دو کاپیتان سابق پرسپولیس که امروز روی نیمکت تیم پارس جم تماشاگر اتفاقاتی بودند که در غیاب استقلال در ورزشگاه رخ داد.

 

 


 

 

 

22:25- فریم تکمیلی: بازیکنان نساجی به سمت ۳ هوادار وی ای پی رفتند و مورد تشویق قرار گرفتند!

 

 


 

 

 

 

22:23- بازی برگزار نشده نساجی - فولاد هم هواداران خاص خود را داشت. همسایه‌های معروف شهید وطنی .

 

 


 

22:18- روح الله سیف اللهی بازیکن سابق پارس جم با به ثمر رساندن یک گل هوشمندانه برای شهرخودرو  شرایط گل گهر و مجید جلالی را بحرانی کرد. جلالی 5 دقیقه برای تساوی و برد وقت دارد .

 

 


 

 

 

22:06-عکس تیمی بازیکنان ماشین سازی با فاصله اجتماعی؛ کاپیتان ماشینی ها عزیز معبودی است که خوشبختانه کرونا را شکست داده و امروز هم در ترکیب اصلی حضور دارد.

 


 

 

 

 

22:05- اولین بازی رضا مهاجری روی نیمکت ماشین سازی؛ تیم او نیمه اول را باخته اما ماشین خوش شانس است که تیم های پایین تر از پیروزی ناکام مانده‌اند و تبریزی ها دستکم رتبه خود را حفظ خواهند کرد.

 


 

 

22:01-سیدمهدی سیدعلی در بازی گل گهر و شهرخودرو یک شاهکار دیگر را هم خلق کرد؛ او تبدیل به اولین داور لیگ برتر شد که در لحظه حمله بعد از پرتاب اوت آفساید بازیکن را می‌گیرد. تصمیمی که با اعتراض شدید محمدرضا خلعتبری که آهنگ دروازه گل گهر را کرده بود، مواجه شد.

 

 


 

 


22:00- امیر قلعه نویی حداقل ماسک بر صورت دارد و آن را برای انتقال پیامش پایین داده اما ابی صادقی که کاملا بیخیال پروتکل ها تیمش را هدایت می‌کند

 

 


 

 

 

 

21:55- دعا کنید توپ جمع کن های ورزشگاه گل گهر کار خود را به درستی انجام داده باشند. محمدرضا خلعتبری ستاره تیم شهرخودرو در پرتاب اوت مثل سایر بازیکنان بارها توپ را لمس کرده.

 

 


 

 

 

21:55- مجید جلالی در جلد یک شهروند در کنار مجتبی سرآسیابی سرمربی جوان تر شهرخودرو؛ نبرد این دو بعد از یک ساعت هنوز نتیجه ای به جز تساوی بدون گل نداشته است.

 


 

 

21:52- علیرضا حقیقی و کلین شیت بی دردسر در قائمشهر؛ در شب عجیب استادیوم وطنی، او بدون رقیب در دروازه ایستاد و چند دقیقه بعد هم زمین را ترک کرد. حالا منتظر است تا کمیته انضباطی درباره کلین شیت او و نتیجه بازی تصمیم گیری کند!

 


 

21:50 - سانتر تماشایی مهدی زبیدی از سمت چپ روی دروازه ماشین سازی ارسال شد و در حالی که مدافعان این تیم از سرزنی ناکام ماندند، عماد میرجوان با ضربه سر تماشایی دروازه را گشود تا اولین گل امشب را نفت مسجدسلیمان به ماشین سازی زده باشد.

 

 


 

 

21:45- ابراهیم صادقی همان پیراهن و شلوار دیدار مقابل استقلال را برتن کرده تا نشان دهد کمی تا قسمتی خرافاتی است.

 

 


 

 

 

21:40- دراگان اسکوچیچ و دو دستیارش برای تماشای دیدار سپاهان - سایپا هم به ورزشگاه دستگردی آمدند؛ محل استقرار طوری است که عکس های زشت مسابقه پرسپولیس و پیکان تکرار نشود.

 

 


 

 

 

21:35-چهره امیر قلعه نویی با ماسک و پیش بینی های لازم برای جلوگیری از کرونا؛ البته این وسایل از کارایی همیشگی قلعه نویی در کنار زمین می‌کاهد.

 

 


 

 

 

21:30- محمدرضا حسینی، محمد کریمی و مرتضی منصوری سه بازیکن سپاهان که با پیراهن سفید آماده حضور در مسابقه مقابل سایپا هستند. سپاهان برای ادامه جنگ سهمیه و صدرنشینی به سه امتیاز این مسابقه چشم دوخته است.

 


 

 

 

21:25- پیام نیازمند با لبخند و روحیه در ترکیب اصلی سپاهان مقابل سایپا. با جدایی بیرانوند از لیگ ایران، او شماره یک لیگ برتر ایران خواهد بود.

 

 


 

 

21:18- خالد شفیعی مدافع پیشین سپاهان که در تراکتورسازی نیز تجربه شاگردی امیر قلعه نویی را دارد، پیش از مسابقه از این مربی کهنه کار فوتبال ایران رخصت گرفت.

 


 

21:15- یونس شاکری مهاجم سابق شهرخودرو با شلیکی استثنایی می‌توانست دروازه مهدی رحمتی را باز کند اما شوت او در دقیقه 45 به تیر دروازه حرف خورد تا گل گهر در حسرت گل بماند.

 

 


 

 

 

 

21:00- خوش و بش هومن افاضلی با توپ جمع کنهای ورزشگاه پارس. بهرام رضاییان مدیرعامل سابق پارس هم در تصویر حاضر است.

 

 


 

 

 

 

21:00- عکس تیمی نساجی پیش از سوت رسمی بازی انجام نشده مقابل فولاد خوزستان!

 

 


 

 

 

20:42- قضاوت بازی گل گهر-شهرخودرو به سیدمهدی سیدعلی واگذار شده . او در دقیقه 17 بازی با یک سوت مشکوک مورد اعتراض شدید مشهدی‌ها قرار گرفت.

 

 


 

 

 

 

20:40- تیم داوری بازی پارس جم - استقلال راهی رختکن شدند.

 

 


 

 

 

 

20:39 - ترکیب دو تیم سپاهان و سایپا . دو تیم آماده شروع مسابقه‌ای هستند که ساعت 21 آغاز می‌شود.

 

 


 

 

 

 

20:39 - از تصاویر ارسالی از قائمشهر.در نساجی روی بحث سلامت خیلی جدی هستند!

 

 


 

 

 

20:39 - جدایی بیرانوند از پرسپولیس قطعی شد؛ علیرضا بیرانوند در تلاش است تا برای شرکت در تست‌های پزشکی به بلژیک برود و برگشت دوباره‌اش برای شرکت در جشن قهرمانی احتمالی پرسپولیس، احتمالا منتفی است. پیروانی در گفتگو با شبکه ورزش این خبر را تایید کرد و برای بیرانوند آرزوی موفقیت داشت.

 

 


 

 

 

20:37 - افشین پیروانی سرپرست تیم پرسپولیس در گفتگوی تلفنی با برنامه شب‌های فوتبالی رسماً اعلام کرد که باشگاه پرسپولیس، مخالف حضور کریم باقری در تیم ملی است؛ پیروانی گفت که باقری از سرمایه‌های سرخ‌پوشان است و بحث تیم ملی هم برای همه افتخار است اما کریم باقری با باشگاه قرارداد دارد و سیاست این باشگاه، حفظ باقری به عنوان مربی است مگر آنکه خود اقا کریم بخواهد از پرسپولیس جدا شود.

 

 


 

 

 

 

20:31 - فرشاد پیوس گلزن سابق پرسپولیس با حضور در برنامه شب های فوتبالی ابراز امیدواری کرد، علی علیپور مهاجم پرسپولیس همه رکوردهای او را بشکند.

 

 


 

 

 

20:28 - مسابقه امروز نساجی و فولاد همچنین می‌توانست روز تجدید دیدار علیرضا حقیقی و جواد نکونام دو بازیکن موثر تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2014 باشد؛ دو رفیق سابق که هنوز روابط خوب خود را با یکدیگر حفظ کرده‌اند.

 


 

20:27 - با اعلام دکتر ناجی رئیس مرکز تحقیقات بیمارستان مسیح دانشوری در برنامه شب‌های فوتبالی از مجموع 61 نفر، 12 تست بازیکنان استقلال مثبت شد؛ 3 بازیکن استقلال نیز دارای علائمی مانند عدم حس چشایی و بویایی بودند.

 


 

 

 

20:27 - بازیکنان پارس جنوبی جم در زمین حاضرند و به شکل طعنه‌آمیزی در حال گرم کردن هستند؛ تصویر دیگر هم از رختکن مرتبط جمی‌هاست که خود را آماده دیدار استقلال نشان می‌دهند در حالی‌که حریف در میدان حضور ندارد.

 


 

 

 

20:19 - شاگردان محمود فکری از دقایقی پیش با حضور در استادیوم و رختکن، خود را مهیای دیداری خواهند کرد که حریف مطمئنا در زمین حاضر نخواهد شد. با این حال محمود فکری دقایقی پیش در گفتگویی جملات عجیبی مطرح کرد: تیم ما آماده است و بعد از این انوبت بچه هاست که بازی خوبی انجام دهند و به سه امتیاز برسیم. همه پروتکل های بهداشتی رعایت شده و تلاش می کنیم مشکلی پیش نیاید و همه سالم باشند!

 


 

 

 

 

20:18 - گویا غیبت سعید صادقی مخصوص ترکیب یازده نفره نیست و او کلا امروز در لیست تیمش قرار ندارد؛ در حالی‌که او با مصدومیت جزئی دست و پنجه نرم می‌کرد، برابر ذوب آهن درخشید و مشخص نیست چه اتفاقاتی در این هفته رخ داده که حالا نام او از لیست بازیکنان شهر خودرو برای دیدار با گل گهر خط خورده است؟ سوالی که مجتبی سرآسیایی پس از بازی می‌تواند به آن پاسخ دهد.

 

 


 

 

 

20:10 - تصویری از اسکوربرد ورزشگاه خانگی پارسی‌ها در شهر جم؛ مسابقه‌ای که تشریفات اداری‌اش رعایت می‌شود اما برگزار نخواهد شد.

 

 


 


 

 

20:09 - اگر قرار بود دیدار فولاد برابر نساجی برگزار شود، شاگردان محمود فکری با این ترکیب به میدان می‎رفتند؛ همانطور که می‌‎بینید در مقابل ستون فولاد همه چیز سفید است.

 20:08 - در تصمیمی غیرمنتظره، مجتبی سرآسیایی سعید صادقی ستاره شهر خودرو در دیدار با ذوب آهن را که دو گل هم برای تیمش زده بود به نیمکت فرستاد و حسین مهربان را جایگزین کرد تا سیستم تیمش از 1-3-2-4 به 2-2-2-4 تغییر پیدا کند.


ترکیب شهر خودرو: سیدمهدی رحمتی، محمدحسین مرادمند، علی نعمتی، اکبر صادقی، امین قاسمی حسین مهربان، میلاد سرلک، حسن جعفری، محمدعلی فرامرزی، محمد قاضی، محمدرضا خلعتبری
 

 


 

 

 

19:57 - برخلاف انتظار نام استنلی کی‌روش در فهرست یازده نفره سپاهان برای بازی با سایپا قرار نگرفت و مثل دیدار قبلی طلایی‌ها برابر گل گهر، سجاد شهباززاده مهاجم اصلی سپاهان در این مسابقه خواهد بود.


ترکیب سپاهان: پیام نیازمند- مرتضی منصوری، محمد طیبی، محمدرضا مهدی زاده، سعید آقایی، مهدی کیانی، محمد کریمی، سروش رفیعی، محمدرضا حسینی، محمد محبی و سجاد شهباززاده.

 


 

 

 

19:55 - ستاره‌های استقلال که نام‌شان در بین کرونایی‌های تیم آبی‌پوش در آمده است؛ هر سه این بازیکنان باید مجددا مورد تست کرونا قرار بگیرند.

 

 


 

 

 

19:53 - ابراهیم صادقی و امیر قلعه نویی سرمربیان تیم‌های سایپا و سپاهان پیش از آغاز دیدار رفت؛ این مسابقه طرز عجیبی با نتیجه مساوی به پایان رسید تا جنجالی بزرگ شکل بگیرد. سپاهان بعد از پیروزی قاطع برابر گل گهر سیرجان، برای جبران آن تساوی وارد میدان می‌شود؛ این در حالی است که سایپا هفته گذشته استقلال را متوقف کرده و امیدوار است در بازی امروز هم نفس شاگردان قلعه نویی را بگیرد.

 

 


 

 

 

19:50 - آرایش های جدید تیم های فوتبال در عکس‌های پیش از مسابقه؛ تصاویری که برای زیبا شدن به چشم انداز زیباتر از این نیاز دارند.

 


 

 

 

 

19:47 - جواد نکونام و فرهاد مجیدی این دوچهره پرسابقه و خبرساز فوتبال ایران که هدایت دو تیم فولاد و استقلال را در دست دارند، بعد از اتفاقات روز گذشته دوباره باهم در یک مسیر قرار گرفته‌اند؛ اگر چه تضادهای جدی بعد از دیدار مستقیم دو تیم بین این دو همبازی سابق بروز کرده است.

 


 

 

 

19:45-  پرسپولیس پس از اتمام وقفه رقابت‌های لیگ برتر به دلیل شیوع کرونا در ۲ بازی اخیر خود پیکان و شاهین بوشهر را شکست داده اما همچنان خبری از بازگشت کریستین اوساگونا به ایران و حضور مهاجم نیجریه‌ای در تمرینات این تیم نیست.مشکلات پروازی از نیجریه به ایران سبب شده اوساگونا همچنان در کشور خود در قرنطینه باشد.(فارس)

 


 

19:44 - اعضای پارس جنوبی جم که امروز طبق برنامه باید برابر استقلال قرار می‌گرفتند با ترک هتل و حضور در استادیوم تختی جم آماده تقابل با شاگردان فرهاد مجیدی هستند که در این بازی به دلیل مثبت شدن تست کرونای برخی اعضای تیم، اصلا راهی این شهر نشده‌اند!

 


 

19:45- رعایت پروتکل‌ها در صحنه‌های مختلف زمان‌بر است و باید آموزش داده شود. من در مقام تصمیم‌گیرنده تعطیلی یا تعطیل نشدن لیگ نیستم و فقط مسئول برگزاری آن هستم. ما تابع نظرات مدیریت بهداشت هستیم و همانند اسفند ماه اگر دستور تعطیلی لیگ به ما برسد، آن را انجام خواهیم داد. ما فراتر از قوانین نظام و دولت نیستیم و طبق گفته فیفا باید تابع مدیریت بهداشت کشور باشیم.(سهیل مهدی مسئول مسابقات سازمان لیگ برتر).

 


 

 

 

19:42 - این چهره سردار آزمون در دو هفته اخیر از چهره های خبرساز و جنجالی لیگ روسیه بوده است؛ سردار با گلی که این هفته وارد دروازه تامبوف کرد، بحث‌ها و حواشی مربوط به رعایت نکردن فاصله اجتماعی را بست.

 


 

 

19:40 - صبح امروز این تصویر به نشانه تمسخر شرایط برگزاری لیگ در ایران در شبکه های اجتماعی منتشر شد و طبق معمول، قضاوت‌های نادرستی درباره آن صورت گرفت؛ این تصویری از تمرین امروز صبح تیم پارس جم در کوچه‌ی مقابل محل اقامت برای فرشینگ است و نه چیز دیگری. شبیه به تمریناتی که تیم‌ها در محوطه هتل انجام می‌دهند.

 

 

 

19:38 - سیدجلال حسینی با خنده و بی تفاوتی شایعات مربوط به ابتلایش به کرونا در فروردین‌ماه گذشته را تکذیب کرد و می‌گوید با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی مراقب بوده تا به این بیماری مبتلا نشود.

 

 


 

 

19:36 - امید نورافکن یکی از مهم‌ترین بازیکنان مبتلا به کرونا در پیک اول این بیماری در ایران، حالا این مسئله را پشت سر گذاشته و آماده است تا در بازی سپاهان و سایپا، ستاره خط میانی تیمش باشد؛ نورافکن از دسته بازیکنانی است که امیر قلعه نویی حساب ویژه‌ای روی او باز کرده است.

 


 

 

 

19:36 - رضا مهاجری بعد از مدتی استراحت به دلیل بیماری قلبی، دوباره از امروز به کوران لیگ نوزدهم باز می‌گردد؛ او که روزهای خوشی را با نساجی نگذراند و البته همیشه مورد حمایت هواداران قرار داشت، از امروز باید تلاش کند تا جایگاه ماشین سازی در میانه جدول حفظ شود. تیم‌های تحت هدایت او در سالهای گذشته فوتبال خوبی را از خود ارائه می‌کردند و فصل گذشته این قاعده در ماشین سازی رخ داد؛ حالا او دوباره به تبریز آمده با ماشین سازی نتایج خوبی را کسب کند.

 


 

 

19:36 - سروش رفیعی در دیدار هفته گذشته برابر گل گهر سیرجان بد کار نکرد اما او هنوز در حدی نیست که امیر قلعه نویی از او انتظار دارد؛ رفیعی امروز در دیدار تیمش برابر سایپا، نقش کلیدی خواهد داشت.

 

 


 

 


19:35 - تیم داوری بازی نساجی - فولاد وارد ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر شد تا عدم حضور فولاد در این مسابقه را به ثبت برساند.

 


 

 

19:34 - با رونمایی از ماکت‌های هواداری در دیدار پرسپولیس مقابل شاهین بوشهر، هنوز بحث و حرف و حدیث درباره این ماکت به پایان نرسیده است و صحبت‌هایی در این‌باره و این‌که چه میزان سلیقه در طراحی این ماکت‌ها خرج شده به خصوص در شبکه‌های اجتماعی بر سر زبان است.

 


 

 

 

19:33 - گل گهر سیرجان تیمی است که در خانه سخت به دیگران باج می‌دهد؛ آن‌ها هفته گذشته در یک بازی دشوار مغلوب امیر قلعه نویی و توپ‌خانه غرانش شدند و امروز برای آن‌که جایگاه خود بهبود بخشند و از منطقه خطر فرار کنند، تیم شهر خودرو را قربانی بنمایند. وظیفه سختی که برعهده بازیکنان این تیم متمول کویر مرکزی کشور قرار دارد.

 

 

19:32-  در شرایطی که استقلال به دلیل مثبت شدن تست برخی اعضای تیمش به ویروس کرونا در جم حضور نیافته، جلسه هماهنگی این بازی با حضور نمایندگان باشگاه پارس، هیات فوتبال، فدراسیون و مسوولان تامین برگزار شد.

 


 

 

 

19:25 - این هم آقا کریم باقری که صحبت درباره آینده‌اش در پرسپولیس و فوتبال ایران بسیار است؛ او دیروز در کنار زمین بدون حاشیه کارش را 90 دقیقه انجام داد.

 


 

 

19:22 - بازیکنان تیم نساجی قائمشهر هم‌اینک وارد ورزشگاه شهید وطنی شدند تا در زمین حضور پیدا کنند؛ حریف آن‌ها فولاد، صبح امروز قائمشهر را به مقصد اهواز ترک کرده است. اگر فولادی‌ها بتوانند در تست مجدد حرف خود را اثبات کنند این بازی تجدید می‌شود وگرنه در غیر اینصورت، بازی سه بر صفر به سود نساجی اعلام خواهد شد.

 


 

 

19:20 - جواد کاظمیان به عنوان یکی از طرفداران سرسخت رئال در تماس با "ورزش سه" اعلام کرد آنچه که در این مطلب روی موضوع پنالتی سرخیو راموس روی بازیکن اتلتیکو بیلبائو قید شده از اساس نادرست است و با توجه به اینکه توپ در بین نیست، راموس خطایی را مرتکب نشده است؛ کاظمیان پیش بینی کرد رئال به صورت قطعی قهرمان لالیگا خواهد شد.

 


 

19:21-رییس هیئت فوتبال بوشهر: هم از طریق فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و هم از سوی هیات پزشکی ورزشی استان به جد پیگیر ماجرا هستیم تا حقی از تیم پارس جنوبی جم که امروز در آمادگی کامل مهیای میزبانی از استقلال در جم بوده است تضییع نشود.

 


 

19:20- قرار است نمایندگان و پزشکان مورد اعتماد بخش پزشکی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و فدراسیون پزشکی ورزشی به همراه حراست فدراسیون و سازمان لیگ تا حدود یک ساعت دیگر در تمرین استقلال حاضر شوند و به همراه نمایندگان یک آزمایشگاه که نامش محرمانه است  از بازیکنان و کادر استقلال که تستشان در آزمایشگاه مسیح دانشوری مثبت شده تست بگیرند.

 


 

 

 


19:07 - علیرضا منصوریان سرمربی سابق نفت، استقلال و ذوب آهن که سابقه هدایت تیم ملی امید را هم دارد، در واکنش به پیشنهاد دوباره مهدی نبی و حمید استیلی درباره انتصاب دوباره او به عنوان سرمربی تیم ملی امید، پستی اینستاگرامی منتشر کرد و رسماً خبر از رد این پیشنهاد داد.

 

 


 

 

 

19:05 - در حالی‌که هنوز سرنوشت ادامه لیگ قهرمانان آسیا فصل 2019-2020 مشخص نشده است که تیم‌ها چگونه باید رقابت‌ها را ادامه دهند، ماریو مانژوکیچ مهاجم کروات الدحیل قطر که رقیب سرخ‌پوشان پرسپولیسی هستند و مانژو توانست در دیدار رو در رو به پرسپولیس گل هم بزند، قراردادش را با این تیم فسخ کرد!

 


 

 

 

19:00:  رضا فتاحی سرپرست تیم فوتبال سپاهان در فاصله دو ساعت مانده تا دیدار برابر سایپا بر این موضوع در گفتگو با ورزش سه تاکید کرد که پیش از شروع بازی باید پاسخ تست بازیکنان و اعضای تیم فوتبال سایپا که روز گذشته تست کرونا داده اند رسانه ای شود. 


دیدار پیشین سایپایی ها مقابل استقلالی برگزار شده که روز گذشته ابتلای 11 عضو تیم فوتبال این باشگاه به ویروس کرونا تایید شده و این موضوع نگرانی ویژه ای در میان اعضای تیم فوتبال سپاهان و به ویژه بازیکنان اصلی این تیم ایجاد کرده است.

 


 

18:53 - جدال قدیمی‌های لیگ هم امشب بدون شک دیدنی است؛ مجید جلالی قدیمی‌ترین سرمربی لیگ که حالا سکان هدایت گل گهر را به دست دارد و ماموریت حفظ سهمیه بر دوش اوست، امشب باید مقابل تیمی شاگردانش را به میدان بفرستد که در دروازه‌اش قدیمی‌ترین بازیکن لیگ برتر بازی می‌کند! سید مهدی رحمتی که هفته گذشته نمایش فوق العاده‌ای برابر ذوب آهن داشت و نشان داد روی فرم ایده‌آل قرار دارد، امشب هم می‌تواند ناجی تیمش باشد و برابر گل گهر، با ثبت یازدهمین کلین‌شیت فصل تیمش را در راه کسب سهمیه آسیایی همراهی کند.

 


 

18:48 - امشب عبدالله حسینی، بهنام برزای، میلاد کمندانی و یونس شاکری برابر تیم سابق‌شان در سیرجان به میدان می‌روند؛ بازیکنانی که هر کدام خاطره متفاوتی از شهر خودرو دارند اما این خاطرات برای برزای و شاکری شیرین است، چرا که در نخستین تجربه کسب سهمیه آسیایی همراه عنابی‌پوشان مشهدی بودند. البته که فعلا آن‌ها ماموریتی به جذابیت کسب سهمیه دارند و آن‌هم تلاش برای حفظ سهمیه گل گهر در لیگ نوزدهم است!

 


 

 


 

 

18:45 - افسران سلامت در فوتبال کرونازده ایران به سرعت تبدیل به یک ترند مهم شدند؛ حالا همه می‌دانند که باید برای تست کرونا، حتما باید یکی از این افسران سلامت در کنار تست‌گیری تیم‌ها حضور داشته باشد. اگر باشگاه استقلال این تدبیر کوچک را رعایت می‌کرد، نیازی به راستی آزمایی درباره آزمایشات این تیم نبود.

  

 

 

18:42 - هر بازی ای که وارد زمین می‌شویم انگار در فینال جام جهانی هستیم. کادر فنی هم بارها روی این موضوع تاکید کرده که کار تمام نشده و باید بجنگیم. بازیکنان هم از این اشرایط حساس آگاهی دارند. هر بازی برای ما فینال است و زمانی خودمان را قهرمان می‌دانیم که جام را از نزدیک لمس کنیم.(بوژیدار رادوشوویچ)

 

 


 

 

 

 

18:41 - این محمدرضا اخباری است، دروازه بانی که اگرچه امروز در تراکتور سازی به سر می‌برد اما در زمانی از تراکتور به باشگاه سابقش سایپا بازگشت تا بتواند جایگاه بهتری در فوتبال ایران پیدا کند؛ اما مسائل بین او و علی دایی اتفاق افتاد که منجر به نیمکت نشینی طولانی اخباری و دوری او از فرم مناسبش به عنوان یکی از شاخص‌ترین دروازه بان‌های فوتبال ایران شد. از اخباری به مناسبت دیدار سایپا و سپاهان یاد کردیم و به خاطر داشته باشیم که او می‌تواند در فصل آینده، شروع تازه‌ای در فوتبال ایران داشته باشد.

 


 

18:40 - هواپیمایی وارش خبر عجیب منسوب به این هواپیمایی در پاسخ به صحبت‌های سعید آذری را تکذیب کرد و اعلام کرد هیچ بیانیه‌ای در پاسخ به اظهارات سعید آذری از سوی روابط عمومی وارش منتشر نشده و انتساب آن به این شرکت هواپیمایی، برخلاف واقع است.

 18:38 - خبرگزاری برنا وابسته به وزارت ورزش در مقاله‌ای تند علیه آرش برهانی مهاجم سابق استقلال موضع گرفته است؛ برهانی با انتشار یک ترول موضوع موفقیت پرسپولیس در سالهای اخیر را به وزیر ورزش نسبت داده بود و حالا برنا در پاسخ به برهانی، طعنه زده است که او نقش بوقچی و ادمین کانال های کذاب را بازی می‌کند تا شاید بیشتر دیده شود.

 


 

 

 

 

18:35 - یکی از جالبترین لحظات رقابت‌های لیگ برتر که در بازی ذوب‌آهن- پیکان اتفاق افتاد. پرتاب اوت از سوی نادر محمدی بازیکن سابق مقاومت که در زمان مجید جلالی به پیکان پیوست و دیروز در ترکیب پیکان مورد استفاده قرار گرفت و گل اول پیکان را با این پرتاب تماشایی پایه‌گذاری کرد. او دفاع وسط است و با این اوت‌ها در فوتبال پایه‌های تهران معروف شد.

 


 

18:32 - بعد از تست چندباره کرونا بازیکنان آلومینیوم اراک پس از حواشی فراوان دیدار با علم و ادب تبریز، پاسخ برای همگی بازیکنان و کادر این تیم منفی بود و این تیم فردا در ادامه رقابتهای لیگ یک مقابل قشقایی به میدان می رود.

 


 

18:16 - دیدار سپاهان و سایپا امشب در شرایطی برگزار خواهد شد که موضوع انجام بازی سایپا برابر استقلال در هفته گذشته و احتمال برخورد بازیکنان این تیم و کرونایی‌های استقلال، باعث ترس بازیکنان سپاهان شده است و شایان مصلح دفاع چپ طلایی پوشان اصفهانی، امروز در اینباره توییت جالبی را انجام داده است:

 


 

 

 

18:15 - تیم فوتبال پیکان با پیروزی جالب در خانه ذوب آهن، از قعر جدول لیگ کنده شد تا عبدالله ویسی بعد از مدتها طعم پیروزی در لیگ برتر را بچشد؛ با پیروزی دیروز پیکان، جنگ بقای پایین جدولی‌ها جذاب‌تر از همیشه به نظر می‌رسد و شاید جذابیت این نبرد در حد جنگ سهمیه در لیگ برتر فوتبال ایران باشد.

 


 

 

 

18:14 - لحظاتی پیش در بازی رئال مادرید و اتلتیکو بیلبائو، صحنه مشکوکی در محوطه جریمه تیم رئال مادرید رخ داد که داور از آن بی‌تفاوت گذشت؛ این نقطه شروع حمله هواداران بارسا به رئالی‌ها خواهد بود. شاید درست شبیه آن چیزی که در ایران و البته در سایر کشورها، بین هواداران تیم‌ها رواج دارد.

 


 

18:13 - بازیکنان تیم فولاد از نحوه برخورد برخی از کارمندان فرودگاه ساری بعد از انتشار خبر مربوط به کرونای تنی چند از بازیکنان این تیم گلایه دارند؛ همچنین هروویه میلیچ مدافع کروات استقلال اعلام کرده است که بعد از انتشار خبر ابتلای وی به کرونا، مسئول هتل محل اقامتش او را جواب کرده است. این رفتار برای مردمی که ادعای فرهنگ رواداری می‌کنند، چندان جالب به نظر نمی‌رسد.

 


 

 

 

 

18:11 - صحنه‌ای از بطن فوتبال؛ جدال سرسختانه مدافعان و مهاجمان. این چیزی است که اصل کار فوتبال در ایران است البته که همواره تلاش شده این رشته ورزشی تحت تاثیر عوامل جانبی قرار گیرد.

 


 

 

 

18:07 - طرفداران پرسپولیس همچنان درباره موضوع اخراج کمال کامیابی نیا در دیدار روز گذشته برابر شاهین، قصه پردازی می‌کنند؛ آن‌ها با مقایسه تکل مهدی کیانی در دیدار رفت پرسپولیس و سپاهان با تکل کامیابی نیا با قضاوت همین داور (سید وحید کاظمی) به تشخیص دوگانه وی اعتراض دارند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.