حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1695944/44 زمان: 22:03   1399/04/24 بازدید: 3,004

قمری: تنها یک مسابقه تا پایان ۲۰۲۰ مدنظر داریم

بزرگترین اشتباه رییس دوچرخه سواری از زبان خودش

رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری از تعطیلی دوباره تورهای کرمان و میلاد دونور خبر داد.

به گزارش ورزش سه، خسرو قمری در گفت و گو با برنامه ورزش ایران از رادیو ایران در باره‌ تعطیلی مسابقات بین‌المللی دوچرخه‌سواری در جهان، بیان کرد: تمام مسابقات تا پایان سال ۲۰۲۰ لغو شده است. تنها مسابقه‌ای که وجود دارد و ما هم مد نظر داریم شرکت کنیم، قهرمانی جهان جاده سوئیس است. با دو باشگاه دانشگاه آزاد تبریز و سپاهان هم جلسه داشتیم تا ترکیبی از رکابزنان دو باشگاه در قهرمانی جهان شرکت کنند. 

 

وی در مورد تعطیلی تورهای بین‌المللی که در ایران برگزار می‌شد، گفت: مشکلات مالی باعث شده تورهای بین‌المللی داخلی از  چرخه برگزاری خارج شوند. با پیگیری‌هایی که داشتیم تور کرمان و میلاد دو نور  را احیا کردیم اما  امسال دوباره به دلیل همان مشکلات مالی  تعطیل شدند.

 

رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری که با رادیو رادیو ایران صحبت می‌کرد در پاسخ به این پرسش که در انتخابات فدراسیون دوباره شرکت می‌کند یا خیر؟ تاکید کرد: نظر من نه است اما کارمند وزارت ورزش هستم و اگر به من حکم کنند وظیفه دارم بیایم.

 

او در واکنش به صحبت‌های دبیر سابق  فدراسیون مبنی‌بر این‌که سازمان لیگ و کمیته‌های فدراسیون باید درست شوند و بهتر است در کمیته فنی افرادی باشند که مسئولیتی در فدراسیون ندارند، تصریح کرد: انتخاب آقای عطاءاللهی  به عنوان دبیر فدراسیون، بزرگترین اشتباهی بود که در دوران مدیریتی خودم انجام دادم. در مدت شش ماهی که دبیر فدراسیون بود عملکرد بسیار ضعیفی داشت و تمام کارهای دبیر فدراسیون گردن خود من افتاد. زمانی که از مجموعه ما دور شد به نادرستی به ما گفت خارج از کشور کار پیدا کرده است و البته خوشحالم که زود رفت. من هشت سال رییس فدراسیون بودم و بهترین نتایج در بانوان، کوهستان و سرعت در زمان مدیریت من به دست آمد. تیم ملی در حال پوست‌اندازی است، فرصت دهید نتیجه می‌گیریم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.