کد خبر: 1699237/4 زمان: 11:49   1399/05/10 بازدید: 8,489

جدال تاریخی انتقامی ماهینی برابر پرسپولیس 

کاپیتان سابق پرسپولیس اکنون این تیم را به عنوان رقیب پیش رو خواهد دید.

به گزارش “ورزش سه”، مصدومیت رباط صلیبی و در ادامه بدشانسی در اردوی پیش فصل در ترکیه، باعث شد تا حسین ماهینی نتواند شانس زیادی در فصل نوزدهم در ترکیب پرسپولیس داشته باشد و در ادامه بدترین اتفاق برای او قرار گرفتن در لیست خروجی نیم فصل بود.

 

کاپیتان دوم پرسپولیس ساعاتی پیش از حضور یحیی گل محمدی روی نیمکت این تیم و در تمرینات، با خبر پایان همکاری با تیم محبوبش مواجه شد تا قصه او و شماره ۱۳ سرخ به این شکل پایان یابد.

 

ماهینی اکنون در فاصله حدود ۲۴ ساعت تا یک تقابل ویژه با پرسپولیس امیدوار است یک روز تاریخی و خاص را شکل دهد. بعد از نمایشی جالب توجه مقابل فولاد خوزستان که با تاثیرگذاری روی هر سه گل نساجی مازندران همراه بود، او اکنون به بازیکنی قابل اعتماد برای محمود فکری تبدیل شده تا بتواند در ادامه کامیابی‌هایش مقابل مدعیان، اینبار پرسپولیس را به عنوان قهرمان متوقف کند و بر این اساس روی آمادگی و البته شناخت بالای ماهینی از تیم حریف حساب ویژه باز خواهد کرد.

 

ماهینی که البته انتظار نداشت تصمیم یحیی گل محمدی در بدو حضور و قبول نیمکت پرسپولیس جدایی او باشد، این بازی قطعا برایش جنبه احساسی و انتقامی خواهد داشت. جایی که باید مقابل هم‌تیمی‌های سابقش و روبروی مربی‌ای قرار گیرد که اولین تصمیمش علیه او بوده است. 

 

ماهینی لحظاتی بعد از قهرمانی چهارم پرسپولیس با سه نقطه نسبت به آن واکنش نشان داد و در ادامه نیز مدعی شد در آن حرف‌های ناگفته زیادی وجود دارد که به وقتش به آن اشاره خواهد کرد؛ حرف‌های ناگفته ماهینی اما هر چه که هست باید بخش زیادی از آن را در طول ۹۰ دقیقه فرصتی که احتمالا مقابل پرسپولیس خواهد داشت به اثبات برساند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.