کد خبر: 1699433/4 زمان: 13:07   1399/05/11 بازدید: 11,802

پاسخ به یک سوال؛ بازیکن آرام چطور سرمربی پر سر و صدایی شد

صادقی: مشکل قلبی کاشانی در پرسپولیس، اینجا تکرار نمی‌شود

ابراهیم صادقی در اولین تجربه سرمربیگری خود شرایطی متفاوت از دوره بازیکنی خود تجربه می‌کند و دیگر از آن ابی آرام در زمین خبری نیست.

به گزارش "ورزش سه"، هافبک سابق سایپا که به نارنجی وفادار این تیم معروف است، در دوره بازی بازیکنی آرام و بدون حاشیه معروف بود. او البته در دوره مربیگری به نظر می‌رسد از آن قالب فاصله گرفته و با شور و هیجان بالاتر و سر و صدای زیادی به دنبال دستیابی به موفقیتی است که هدف آن را برای خود ترسیم کرده است.

ابراهیم صادقی درباره دیدار حساس با ماشین سازی و دستیابی تیمش به سه امتیاز این بازی گفت: قبل از بازی گفته بودم که بازی خیلی نزدیکی خواهد بود و فکر می‌کنم ماشین سازی با توجه به شرایطی که در جدول داشت آمده بود که یک امتیاز را بگیرد و در مرحله بعد اگر توانست گل بزند و برنده باشد. بازی نزدیکی بود و می‌دانستیم بازی روی ضربات ایستگاهی، اوت دستی و کرنر می‌تواند نتیجه‌اش تغییر کند. خدا کمک‌مان کرد و خوشحالم توانستیم پیروز شویم و هر 3 امتیاز بازی را کسب کنیم.

 

 

وی با قدردانی از حمایت‌های مدیرعامل این باشگاه گفت: جا دارد اینجا از آقای کاشانی مدیرعامل‌مان تشکر کنم که در مدت حضورش زحمات زیادی کشید. ایشان به من اعتماد به نفس دادند و همه جوره حمایت کردند. زمانی که آقای کاشانی آمد تیم ما 14 جدول بود و بعدش با تساوی‌هایی که داشتیم توانستیم کمی بالا بیاییم ولی تا قبل از این هفته دوباره چهاردهم بودیم و خیلی شرایط سختی داشتیم ولی ایشان آمدند و با تیم صحبت کردند و یک پرداختی هم داشتند تا تیم اعتماد به نفس پیدا کند و خوشحالم که توانستیم 3 امتیاز بازی را کسب کنیم. 3 بازی دیگر تا پایان فصل داریم و امیدوارم بتوانیم شرایطمان را در جدول بهتر کنیم.

سرمربی سایپا در پاسخ به اینکه حبیب کاشانی در پرسپولیس سابقه ناراحتی قلبی داشت و نگران نیست با توجه به شرایط کنونی سایپا این موضوع تشدید شود، گفت: فکر می‌کنم در سایپا هم خیلی اذیت شده باشند ولی ما همه تلاشمان را می‌کنیم تا به بهترین شکل جواب زحماتشان را بدهیم و امیدوارم هیچ مشکلی برای او پیش نیاید و تمام بازیکنان و اعضای کادرفنی با توجه به حمایت ایشان و دیگر مجموعه سایپا از تمام تلاش برای موفقیت تیم بهره خواهند برد.

 

 

صادقی در مورد اولین فصل سرمربیگری خودش و اینکه چطور تجربه‌ای برایش بود توضیح داد: خیلی سخت بود. تا به حال چنین فشارهایی را در زندگی تجربه نکرده بودم. ما قصد داشتیم دست به جوانگرایی بزنیم و خیلی از مربیان و همکاران به من گفتند این کار ریسک بزرگی است و انجام نده ولی من به این کار اعتقاد داشتم و اعتقاد دارم که سایپا باید در مسیر سازندگی حرکت کند و نباید برود برای قهرمانی چرا که تماشاچی و پشتوانه مالی تیم‌های پرطرفدار را نداریم و برای همین باید در مسیر سازندگی حرکت کنیم و جوانترین تیم تاریخ لیگ برتر سایپای امسال بود. در این مسیر کار برای من خیلی سخت بود ولی به تیمم و بازیکنانم اعتقاد دارم و امیدوارم که خیلی تیم خوبی شویم.

وی در پاسخ به اینکه از پذیرش این مسئولیت پشیمان است یا نه هم گفت: نه در هر صورت باید از یک زمانی شروع می‌کردم و این فرصت برایم فراهم شد ولی نتیجه لازم را با توجه به زحماتی که تیم و بازیکنان کشیدند نگرفتیم. علت‌های زیادی داشت که در مورد خیلی‌هایش صحبت شده و در مورد خیلی‌هایش هم به موقعش صحبت خواهم کرد.

 

سرمربی سایپا در مورد اینکه زمان بازی شخصیت آرام‌تری نسبت به حالا که مربی شده داشت هم گفت: بله قبول دارم در زمان بازی آرام‌تر بودم ولی خب این مقدار فشار روی من نبود و هرکسی باید جای من باشد و این شرایط را تجربه کند تا بتواند قضاوتم کند و واقعاً فشار زیادی را تحمل می‌کنم و باید جای من باشید تا متوجه شوید.

وی در پایان در مورد احتمال سقوط سایپا گفت: هنوز 3 بازی دیگر مانده است و ما به سقوط فکر نمی‌کنیم و به فکر این هستیم تا با کسب نتایج خوب حتی رتبه‌مان را در جدول بالاتر ببریم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.