حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1699465/29 زمان: 16:15   1399/05/11 بازدید: 20,532

ادعای اسکای اسپورتس:

پیشنهاد 20 میلیون یورویی مشیری به مدافع رئال

سرخیو رگیلون مدافع محصول آکادمی رئال ممکن است فصل بعد برای اورتون تحت مالکیت فرهاد مشیری بازی کند.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از آاس، سرخیو رگیلون مدافع چپ جوان و 23 ساله رئال فصل گذشته زیر نظر جولن لوپتگی و سپس سانتی سولاری به ترکیب ثابت رئال راه یافت و مارسلو را نیمکت نشین کرد. با بازگشت زیدان و اعتماد دوباره او به مارسلو و سپس جذب فرلاند مندی در تابستان، رئال ترجیح داد رگیلون را به سویا قرض بدهد. او در باشگاه اندلوسی 34 بازی انجام داد و خوش درخشید و حالا از چند باشگاه از جمله پی اس جی پیشنهاد دارد. با توجه به ادامه حضور مارسلو و مندی دیگر جایی برای رگیلون در رئال نیست و او به جدایی فکر می کند.

 

 

 

 

رئال مادرید نیز به دلیل شرایط بد اقتصادی ناشی از کرونا تمایل به فروش قطعی او دارد. طبق ادعای اسکای اسپورت، مالک ایرانی اورتون"فرهاد مشیری"،  پیشنهادی 20 میلیون یورویی برای رگیلون به رئال ارائه داده است. در واقع کارلو آنچلوتی سرمربی اورتون شدیدا به این مدافع جوان علاقه مند شده و دستور به جذب او داده است.

 

 

 

 

تنها یک سال از قرارداد رگلیلون باقیمانده و با وجود تمایل سویا به حفظ این بازیکن اما از لحاظ مالی توان رقابت با تیم هایی چون اورتون و پی اس جی را ندارد. سویا تمایل دارد یک سال دیگر نیز قرضی رگیلون را در اختیار داشته باشد و برای این مهم صبر خواهد کرد تا تکلیف نهایی او مشخص شود. رگیلون هم به ماندن در سویا بی میل نیست ولی قطعا پیشنهادات مالی بهتر را رد نخواهد کرد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.