حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1700735/41 زمان: 22:52   1399/05/17 بازدید: 25,026

صحنه‌ای که شجاع دوباره از کوره در رفت (عکس)

حرکت مارکوویچ مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن که با پا روی صورت شجاع رفته بود، با عصبانیت مدافع پرسپولیس روبرو شد

به گزارش "ورزش سه"، یکی از انتقاداتی که همیشه از سوی پیشکسوتان پرسپولیس به شجاع خلیل زاده وارد می شود، همین عصبانیت های ناگهانی او است که می تواند تیم را در خطر 10 نفره شدن قرار بدهد و حتی کریم باقری معتقد است اگر او این خشونت های بی دلیل را از فوتبالش حذف کند، می تواند به تیم ملی دعوت شود و حتی اگر این کارها را نمی کرد، الان چندین سال سابقه عضویت در تیم ملی را داشت.


در دیدار برابر ذوب آهن شجاع خلیل زاده بار دیگر یکی از همان تنش های ناگهانی اش را با مهاجم ذوب آهن آغاز کرد؛ جایی که مارکوویچ برای زدن توپ، بدون اینکه پشت سرش را نگاه کند، یکی از پاهایش را تا نزدیکی ها صورت خلیل زاده که در حال سر زدن بود، بالا برد و نتیجه همانی شد که در تصاویر ثبت شده می بینید.


خلیل زاده که به شدت از مهاجم ذوب آهن شاکی بود، بلافاصله به سمت او استارت زد، که البته حضور داوران و سایر بازیکنان به این ماجرا خاتمه داد و مهاجم ذوب آهن با دریافت کارت زرد جریمه شد.

 


البته شجاع چند دقیقه بعد با کارت زرد داور جریمه شد و اگر در این صحنه داور به او کارت نشان می داد، جشن قهرمانی سرخپوشان می توانست برای او تلخ تر از این هم بشود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.