حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1702120/42 زمان: 02:50   1399/05/25 بازدید: 32,035

فلیک: تکرار خاطره برزیل؟ به گذشته فکر نمی کنم

هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ مدعی شد آنها از حالا باید به فکر بازی بعدی باشند.

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ در شبی تاریخی و در حالیکه نمایشی فوق العاده برابر بارسلونا ارائه داد، در نهایت با نتیجه باورنردنی موفق شد با نتیجه 2-8 حریف قدرتمند را مغلوب کرده و با اقتدار راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان شود. هانسی فلیک در مورد این دیدار صحبت کرده و مدعی شد این تیم باید باطری هایش را برای دیدار نیمه نهایی شارژ کند.

 

هانسی فلیک گفت: "می دانستیم که اگر بارسلونا را تحت فشار قرار دهیم، صاحب شانس های گلزنی در طول مسابقه خواهیم شد. ما در این تیم صاحب بازیکنان باکیفیت زیادی هستیم، اما حالا باید باطری هایمان را برای بازی بعدی را دوباره شارژ کرده و تمرکز کنیم، زیرا همه چیز دوباره از صفر شروع می شود.

 

 

توماس مولر سزاوار کسب جایزه بهترین بازیکن مسابقه بود و او امشب بازیکنی بود که قدرت پرس ما را کنترل می کرد، اما البته در نهایت مجبورم برای حفظ این شدت و فشار به مدت 90 دقیقه از تمامی بازیکنان تیمم تعریف کنم. بله، ما بازی فوق العاده ای ارائه دادیم و می توانیم خوشحال باشیم، اما همه می دانیم که اگر بخواهیم به هدف خود برسیم باید بیشتر از اینها تلاش کنیم.

 

ما می دانیم که همه چیز چقدر سریع می تواند در فوتبال رخ دهد و به همین دلیل باید از فردا برای بازی در مرحله نیمه نهایی شارژ شویم. ما پیروز شدیم و می خواستیم به نیمه نهایی برسیم. فوق العاده است، اما بازیکنان باتجربه می دانند که بازی بعدی در انتظار است و ما به تکرار همین عملکرد نیاز خواهیم داشت. پس باید برای بازی نیمه نهایی آماده شویم.

 

مقایسه این برتری با پیروزی آلمان در سال 2014 مقابل برزیل؟ شما می دانید که من به گذشته نگاه نمی کنم، زیرا فقط مسائل موجود در اینجا در حال حاضر اهمیت برای من دارد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.