حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709070/29 زمان: 16:55   1399/06/30 بازدید: 12,580

ادعای گاتزتا دلو اسپورت

تماس مدیر یوونتوس با سوارز؛ همه چیز منتفی است

باشگاه یوونتوس در تماس با سوارز به وی اعلام کرده است که انتقال وی منتفی خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس در نقل و انتقالات تابستانی به دنبال جذب یک مهاجم نوک است و برای این مهم روی لوئیس سوارز نظر مثبت داشت. ستاره اروگوئه ای بارسا مذاکراتی مثبت نیز با یووه انجام داد اما به دلیل نداشتن گذرنامه ایتالیایی، جزو سهمیه بازیکنان اروپایی این تیم محسوب نمی شد که این مانع بزرگی در راه انتقال او به تورین بود.

 

 

 

 

سوارز پنجشنبه در پروجا آزمون زبان ایتالیایی را هم با موفقیت پشت سر گذاشت ولی زمان کافی برای اخذ گذرنامه وجود ندارد. روز گذشته آندره آ پیرلو سرمربی یوونتوس در نشست خبری خود تایید کرد که شانس جذب سوارز از بین رفته است.

 

طبق ادعای گاتزتا دلو اسپورت، فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی یوونتوس شخصا با سوارز تماس گرفته و به وی اطلاع داده است که این تابستان امکان انتقال او وجود ندارد و اینکه هدف اول آنها ادین ژکو است. پاراتیچی به سوارز گفته است که با ستاره بوسنیایی رم به توافق نهایی نیز دست یافته اند.

 

 

 

 

سوارز که در فهرست مازاد رونالد کومان قرار دارد، اگر نتواند تمام دستمزد این فصل خود را از بارسا دریافت کند، قراردادش را فسخ نخواهد کرد و به فاصله دو هفته تا پایان نقل و انتقالات، گفته می شود شانس ماندنی شدن او در بارسا حالا بالاتر رفته است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.