حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1710905/29 زمان: 17:50   1399/07/08 بازدید: 51,669

ادعای موندودپورتیوو

جدایی قریب‌الوقوع سه بازیکن دیگر از بارسلونا

به فاصله شش روز تا پایان نقل و انتقالات باشگاه بارسلونا انتظار دارد کار انتقال سه بازیکن دیگر خود را نیز نهایی کند.

به گزارش "ورزش سه"، تنها شش روز دیگر تا پایان نقل و انتقالات باقیمانده و باشگاه بارسلونا که 30 درصد از بودجه خود را به دلیل شیوع کرونا از دست رفته می بیند، به دنبال فروش بازیکن و ایجاد توازن مالی به خصوص در بخش دستمزدهاست.

تاکنون آرتور ملو، ایوان راکیتیچ، آرتورو ویدال، لوئیس سوارز، موسی واگه و نلسون سمدو از بارسا جدا شده اند و باشگاه کاتالان امیدوار است بتواند کار انتقال سه بازیکن دیگر خود را نیز نهایی کند.

 

 

 

 

به نظر می رسید ریکی پویج و کارلس آلنیا دو هافبک جوان بارسا که در ایده های رونالد کومان جایگاه ثابت ندارند، بارسا را ترک کنند اما هر دو اعلام کرده اند که قصد جدایی ندارند.

بازیکنان دیگری که در فهرست خروج قرار دارند و بارسا خوشبین است که به شکل دائمی یا قرضی آنها را واگذار کند، عبارتند از: ساموئل اومتیتی، مارتین برایثویت، ژان کلر تودیبو و رافینیا که هر کدام نیز داستان خاص خود را دارند.

 

 

 

 

اومتیتی به دلیل دستمزد بالایش پیشنهاد خاصی از باشگاه های دیگر دریافت نکرده و همچنان مصدوم است. برایثویت که زمستان گذشته به بارسا پیوست، قصد جدایی ندارد و او نیز فعلا مصدوم و به دور از میادین است.

شرایط تودیبو و رافینیا اما متفاوت است و هر دو در انتظار پیشنهادی برای جدایی از بارسا هستند. از قرارداد رافینیا با بارسا تنها یک سال باقیمانده و به سود بارسلوناست که همین تابستان او را به باشگاه دیگر انتقال دهد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.