حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1711104/1 زمان: 18:23   1399/07/09 بازدید: 3,173

بهمن نصیری قهرمان روئینگ ایران شد

بهمن نصیری در روئینگ تک نفره سنگین وزن قهرمان قایقرانی ایران شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از  فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی ایران و انتخابی تیم ملی روئینگ مردان در دریاچه آزادی برگزار شد و چهره نفرات برتر مشخص شد. رقابت‌های فینال در دو بخش فینال B و فینال A انجام شد.

 

 فینال A روئینگ تکنفره سنگین‌وزن:  بهمن نصیری از زنجان با زمان ۳:۲۹.۸۳۹ دقیقه صاحب مدال طلا شد، حمیدرضا رضوانی از تهران با زمان ۳:۳۶.۶۵۴ دقیقه مدال نقره دریافت کرد و میلاد اله‌وردیان از آذربایجان غربی با زمان ۳:۴۴.۳۶۰ دقیقه مدال برنز بدست آورد.

 

 فینال A روئینگ تکنفره سبک‌وزن: آریا سلیمان‌پور از تهران با زمان ۳:۴۶.۶۹۵ دقیقه مقام اول و مدال طلا را بدست آورد، امیرحسین محمودپور از گیلان با زمان ۳:۵۳.۵۵۱ دقیقه مقام دوم را بدست آورد و صاحب مدال نقره شد و اردوان ایمانخواه از تهران توابع با زمان ۳:۵۵.۷۹۷ دقیقه مقام سوم و مدال برنز را کسب کرد.

 

 فینال B روئینگ تکنفره سنگین‌وزن: مهدی محمدنژاد از گیلان با زمان ۴:۲۵.۹۹۶ دقیقه اول و در مجموع در جایگاه ششم ایستاد، حسین رضوی از آذربایجان شرقی با زمان ۴:۳۴.۷۱۹ دقیقه دوم و در مجموع هفتم شد و یوسف عرب از فارس با زمان ۵:۰۱.۵۶۶ دقیقه سوم شد و در مجموع رده هشتم را بدست آورد.

 

 فینال B روئینگ تکنفره سبک‌وزن:  رضا عبدی از زنجان با زمان ۴:۱۷.۴۹۷ دقیقه اول و در مجموع ششم شد، امیررضا رضازاده از آذربایجان شرقی با زمان ۴:۲۳.۳۵۴ دقیقه دوم و در مجموع در جایگاه هفتم قرار گرفت و صالح برقمدی از اردبیل با زمان ۴:۲۴.۰۲۷ دقیقه سوم و در مجموع هشتم شد.

 

در پایان مسابقات تیم تهران با ۲۲ امتیاز به مقام قهرمانی دست پیدا کرد، تیم زنجان با ۲۰ امتیاز نائب‌قهرمان شد و تیم تهران توابع با ۱۷ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.