حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1714178/29 زمان: 21:56   1399/07/26 بازدید: 18,528

طلسم دی استفانو شکست

رئال 0-1 کادیز؛ تیم خسته زیدان زور نداشت

رئال مادرید در دیداری عجیب و در ورزشگاه دی استفانو برابر تیم تازه صعود کرده کادیز شکست خورد.

به گزارش "ورزش سه"، در اولین بازی پس از وقفه لالیگا رئال مادرید که از 4 بازی قبلی خود 10 امتیاز کسب کرده بود و در صدر قرار داشت، میزبان کادیز بود.

رئالی ها صورتی پوش بازی را بسیار بد شروع کردند و در 20 دقیقه ابتدایی خوش شانس بودند که بیش از یک گل دریافت نکردند.

 

 

 

 

دقیقه 4 بازی بود که آلوارو نگردو حتی توپ را از تیبو کورتوا هم عبور داد ولی سرخیو راموس روی خط دروازه ناجی تیمش شد و اجازه نداد کادیز پیش بیفتد.

چند دقیقه بعد لوزانو بود که خطرا ساز شد و ضربه او را تیبو کورتوا مهار کرد. رئال که حرفی برای گفتن نداشت، دقیقه 15 دروازه خود را باز شده دید.

 

 

 

 

نگردو با سر توپ را به لوزانو پاس داد و او هم با یک نفوذ و در مصاف تک به تک توانست گل اول کادیز را به ثمر برساند. فاصله زیاد بین راموس و واران رئی اینم گل تاثیر گذار بود.

 

 

 

 

رئال برای جبران جلو کشید ولی بازهم کادیز بود که روی ضد حملات خطرناک ظاهر می شد. لوزانو یک موقعیت تک به تک دیگر هم داشت اما این بار تیبو کورتوا توپ را راهی کرنر کرد.

رئال دقیقه 19 روی پاس لوکاس و ضربه بنزما به گل تساوی رسید اما کمک داور به درست پرچم زد و آفساید لوکاس را اعلام کرد. در ادامه رافا واران می توانست روی یک ضربه کرنر گلزنی کند اما توپ با اختلاف اندک راهی اوت شد.

نیمه اول در حالی با برتری کادیز به اتمام رسید که این تیم شانس های دیگری هم برای گلزنی داشت.

 

 

 

 

زین الدین زیدان تیمش را در نیمه دوم با 4 بازیکن تازه به میدان فرستاد. ادر میلیتائو، مارکو آسنسیو، فده والورده و کاسیمیرو وارد میدان شدند و در عوض راموس، مودریچ، لوکاس واسکز و ایسکو زمین را ترک کردند.

 

 

 

 

رئال تیم برتر میدان در نیمه دوم بود و به خوبی نیز تا بیرون محوطه جریمه پیش می آمد ولی در خلق موقعیت صد در صدی گل عاجز بود. کادیز هم کاملا به لاک دفاعی فرو رفته بود و تنها چشم به ضد حملات داشت.

 

در یکی از بهترین موقعت ها وینیسیوس از درون محوطه جریمه با ضربه سر توپ را روانه دروازه کرد ولی با اختلاف اندکی راهی اوت شد.

 

 

 

 

دقیقه 78 رئال توانست به گل تساوی برسد ولی کریم بنزما در موقعت آفساید به یوویچ پاس داده بود. دو دقیقه بعد شوت محکم بنزما از پشت محوطه جریمه به تیر افقی دروازه برخورد کرد.

 

در نهایت این بازی با برتری 0-1 کادیز تمام شد تا رئال بالاخره در ورزشگاه دی استفانو بازنده شود. بی شک این شکست به فاصله یک هفته تا ال کلاسیکو شرایط روحی رئال را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.