حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1715050/29 زمان: 17:11   1399/08/01 بازدید: 53,428

گزارش آاس؛

2 گزینه مربیگری رئال در صورت اخراج زیدان

زین الیدن زیدان روزهای خوبی را در رئال پشت سر نمی گذارد و در صورت ادامه ناکامی ها اخراج خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، پس از دو شکست خانگی متوالی برابر کادیز و شاختار، زین الدین زیدان در موقعیتی پیچیده و بی سابقه قرار گرفته است. رئال سه روز دیگر باید به نوکمپ برود و برابر بارسا قرار بگیرد و یک شکست دیگر می تواند زیدان را در آستانه اخراج قرار دهد.

سرمربی فرانسوی با رئال به افتخارات زیادی دست پیدا کرده و تیم او مدافع عنوان قهرمانی لالیگاست ولی عدم جذب بازیکن جدید در تابستان و اعتماد عجیب زیزو به ستاره های قدیمی و پا به سن گذاشته باعث شده رئال فصل جاری از فرم همیشگی خود به دور باشد. ادامه این روند بدون شک باعث برکناری زیزودخواهد شد.

 

 

 

 

طبق ادعای آاس اگر در نهایت زیدان اخراج شود، گزینه اول جانشینی او رائول گونزالس است؛ اسطوره رئال و مربی کنونی تیم دوم باشگاه که دو ماه پیش تیم جوانان رئال را قهرمان اروپا کرد. در مورد رائول اما تردیدهایی وجود دارد و مشخص نیست او به عنوان یک مربی بی تجربه بتواند رئال را ار شرایط کنونی خارج کند. 

 

 

 

 

پس از رائول به مائوریسیو پوچتینو می رسیم سرمربی آرژانتینی سال 2018 و پس از استعفای زیدان، شانس اول مربیگری رئال بود ولی تاتنهام به او مجوز جدایی نداد. او که سال گذشته از تاتنهام اخراج شد، همچنان بدون تیم است و قطعا یکی از شانس های جانشینی زیدان خواهد بود.

دستمزد بالای پوچتینو را می توان تنها مانع در راه حضور او روی نیمکت رئال دانست. پوچتینو بر خلاف رائول، یک مربی صاحب سبک و شناخته شده در دنیاست و قطعا قراردادی که امضا خواهد کرد، گران قیمت تر و محکم تر خواهد بود.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.