کد خبر: 1716333/50 زمان: 11:00   1399/08/09 بازدید: 22,442

دست و دل‌بازی یونایتد برای اغوای ستاره ترک میلان

منچستریونایتد برای راضی کردن هاکان چالهان‌اوغلو ستاره میلان برای پیوستن به این تیم در فصل آینده به او گفته اند دستمزد فعلی‌اش در روسونری را دو برابر خواهند کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رسانه‌های ایتالیایی می‌گویند باشگاه منچستریونایتد عزم خود را برای جذب هاکان چالهان‌اوغلو ستاره ترکیه‌ای آث میلان جزم کرده و برای اینکه از جذب او در فصل آینده مطمئن باشد حاضر است دست به ولخرجی بزند.

 

 

بر اساس این گزارشها منچستریونایتد از هم اکنون به چالهان‌اوغلو اطلاع داده که حاضر است دستمزدی معادل دو برابر دستمزد فعلی او در میلان را به ستاره ترک پرداخت کند.

 

این در حالی است که آینده هاکان در میلان هنوز مشخص نیست و با اینکه تا این لحظه قرارداد جدیدی بین او و روسونری امضا نشده ولی این احتمال وجود دارد که میلان در ماه های آینده قراردادی جدید با شرایطی جدید به او پیشنهاد بدهد.

 

 

در گذشته گفته شده بود پیشنهاد میلان به چالهان‌اوغلو امضای قراردادی جدید به ارزش 3 میلیون یورو بعلاوه پاداش بوده که سه فصل اعتبار داشته باشد. قراردادی که مورد پذیرش او قرار نگرفته. اما حالا یونایتد در تماسی که با ستاره ترکیه ای داشته به او اعلام کرده که حاضر است دو برابر مبلغ پیشنهادی روسونری را در اختیار او قرار دهد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.