حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1720330/57 زمان: 10:48   1399/09/01 بازدید: 10,068

قطعا روزهای خوبی در انتظار آلومینیوم است

آقاخان: داور تمام زحمات تیم را به باد داد

مهاجم آلومینیوم معتقد است گل سپاهان آنقدر واضح آفساید بود که اصلا نیازی به کارشناسی و دیدن دوباره فیلم آن نبود. 

به گزارش ورزش سه، مرتضی آقاخان، مهاجم آلومینیوم اراک  در گفت و گو با خبرنگار ورزش سه درخصوص تقابل این تیم در چارچوب هفته دوم رقابت های لیگ برتر مقابل سپاهان که منجر به باخت دوم این تیم شد، اظهار داشت: بازی خیلی خوب و منسجمی را مقابل سپاهان داشتیم و با اینکه فرصت برای آماگی تیم بابت این مسابقه کم بود اما منسجم و هماهنگ در این مسابقه ظاهر شدیم. 


وی ادامه داد: از همان دقایق ابتدایی توپ و میدان در اختیار ما بود و مقابل سپاهان که یکی از تیم های پرمهره لیگ برتر امسال بدون شک هستند، یک بازی با برنامه را داشتیم که گل حریف که کاملا آفساید بود شیرازه تیم آلومینیوم را از هم پاشید. تا قبل از این گل هیچ موقعیتی به سپاهان نداده بودیم اما گلی را حریف زد و داور قبول کرد که به زعم صحبت های همه کارشناسان آفساید بود. 

 

آقاخان با اشاره به اینکه آنقدر این گل آفساید بود که احتیاجی اصلا به بازبینی دوباره صحنه آن نیست، گفت: درست است که بازنده این بازی بودیم و نتوانستیم انتظارات کادرفنی و هواداران و مدیران باشگاه را برآورده کنیم اما باور کنید در بازی با سپاهان حق مان باخت نبود. من نباید در مورد مسائل داوری صحبت کنم اما این طور قضاوت ها در نهایت دودش به چشم تیمی می رود که امید یک شهر و یک استان است و با این اشتباه ها به راحتی زحماتشان به باد می رود. 

 


وی ادامه داد: امیدوارم داوران هنگام قضاوت کاری به اسم تیم ها نداشته باشند و آن چیزی که می بینند را سوت بزنند تا خدای ناکرده به راحتی با احساسات هواداران و یک مجموعه و یک استان بازی نکنند. امیدارم از حالا فکری به حالا این اشتباهات بشود تا هیچ تیمی به این راحتی از این اشتباهات متضرر نشده و زحماتش به باد نرود. مطمئن باشید شک ندارم این آلومینیوم می تواند یکی از تیم های بالای جدول باشد البته اگر اتفاقات خاصی همچون اشتباهات داوری دامن ما را نگیرد. 

 

مرتضی آقاخان در مورد انتخاب آلومینیوم و اینکه به عنوان مهاجم نوک از سوی خطیبی در این بازی به کار گرفته شد، گفت: بعد از مشورت هایی که داشتم و بین پیشنهادهای مختلف قسمت شد در خدمت آلومینیوم باشم و جا دارد از اعتماد حاج رسول و اعتماد آن ها کمال تشکر را داشته باشم. حاج رسول در صحبتی که با من داشتند از من خواستند با توجه به آنالیز عملکردم در خط حمله و مهاجم نوک باشم و من هم چون سابقه بازی در این نقطه را به جز بازی در وینگر چپ و راست و پشت مهاجم داشتم، قبول کردم و امیدوارم به بهترین شکل جواب اعتماد ایشان را بدهم. شک نکنید با حمایت از این تیم با بازیکنان خوب و با کیفیتی که آلومینیوم دارد در کنار کادرفنی زحمتکش قطعا روزهای خوبی در انتظار این تیم خواهد بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.