حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1720657/41 زمان: 14:51   1399/09/02 بازدید: 39,946

تعجب سجاد از پرش و آمادگی حسینی! (عکس)

این پرش و کنترل توپ در هوا نشان می‌دهد وینگر راست طلایی پوشان اصفهانی که البته مقابل آلومینیوم روز پرفروغی نداشت، از آمادگی بسیار خوبی برخوردار است.

 

به گزارش "ورزش سه"، محمدرضا حسینی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را به دلیل ابتلا به کرونا از دست داد ولی حضور ثابت در دو بازی ابتدایی لیگ بیستم، نشان از اعتماد محرم نویدکیا به توانایی های این بازیکن دارد.

حسینی که در مقابل گل‌گهر زننده اولین گل فصل سپاهان لقب گرفت، در مقابل آلومینیوم هم یکبار دیگر در پست وینگر راست بازی کرد ولی در روزی که طلایی پوشان با برتری یک گله از زمین خارج شدند، درخشش همیشگی اش را نداشت و اگر در ضربات آخر فقط کمی دقت بیشتری داشت، بی شک محرم نویدکیا اولین پیروزی خود در لیگ برتر را با بیش از یک گل جشن می گرفت.

 

حسینی البته به همراه مرتضی منصوری که همواره در سمت چپ منطقه دفاعی حاضر شد، روز بسیار سختی را برای مدافعان آلومینیوم رقم زد  و این کنترل در ارتفاع بالا که با تعجب سجاد شهباززاده مواجه شده هم به خوبی نشان‌دهنده آمادگی بالای بدنی حسینی است و به نظر می رسد او که در این فصل شماره 10 را از تن درآورده و به محبی داده و خودش با شماره 7 بازی می کند، فقط به کمی شارژ روحی نیاز دارد.

 

 

 

عکس از: نورویک آلاوردیان

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.