کد خبر: 1721366/52 زمان: 18:45   1399/09/05 بازدید: 18,382

لحظه شماری یووه برای بازگشت ساری به مربیگری

به نظر می‌رسد که مائوریتزیو ساری قصد ندارد قرارداد خود را زودتر از موعد با باشگاه یوونتوس فسخ کند.

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی سابق چلسی و ناپولی در تابستان 2019 قراردادی 3 ساله و 6 میلیون یورویی در سال با بانوی پیر امضا کرده بود اما با وجود کسب عنوان قهرمانی در سری آ، پس از اولین فصل سرمربیگری در بیانکونری از سمت خود برکنار شد.

 

یوونتوس در تلاش بوده است تا توافقاتی را برای فسخ قرارداد با این سرمربی ایتالیایی حاصل کند و به نظر می رسید دو طرف نزدیک به توافق هستند چرا که گفته می‌شد فیورنتینا با ساری در مورد جایگزینی بپه یاچینی صحبت کرده است.

 

 

 

 

با همه اینها به نظر می‌رسد که ساری حاضر نیست پیشنهاد فیورنتینا در نیم‌فصل را بپذیرد اما این احتمال وجود دارد که از ابتدای فصل آینده روی نیمکت این تیم بنشینند. البته گفته می‌شود که سرمربی سابق یوونتوس عقد قرارداد بلندمدت با این باشگاه ایتالیایی است.

 

با این همه منابع ایتالیایی گزارش می‌دهند که ساری حاضر نیست زودتر از موعد قرارداد خود با باشگاه یوونتوس را فسخ کند چرا که او می خواهد تا پایان فصل جاری حقوق و دستمزد کامل خود را به همراه پاداش از بیانکونری دریافت کنند. این در حالی است که البته یوونتوس می‌تواند در ماه مارس با پرداخت 2.5 میلیون یورو بالاخره از شر این قضیه رها شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.