کد خبر : 1722345 | 10 آذر 1399 ساعت 13:00 | 20K بازدید | 0 دیدگاه

جانشین مارچلو بیلسا از اسپانیا می‌آید؟

روزنامه سان مدعی است باشگاه لیدز در صورتیکه نتواند مارچلو بیلسا را به ماندگار شدن در لیدز ترغیب کند خولن لوپتگی سرمربی موفق سویا را به عنوان جانشین او در نظر گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، روزنامه سان چاپ انگلیس مدعی شد باشگاه لیدزیونایتد خولن لوپتگی سرمربی موفق سویا را به عنوان هدف آینده خود برای سرمربی گری این تیم انتخاب کرده است. لیدز تصمیم گرفته که اگر مارچلو بیلسا تصمیم به ترک باشگاه بگیرد به جای او خولن لوپتگی را به خدمت بگیرد. گفته می‌شود آندره‌آ رادریزانی مالک لیدز علاقه زیادی به لوپتگی دارد.

 

 

مارچلو بیلسا سرمربی مشهور آرژانتینی بعد از آنکه توانست لیدز را امسال به لیگ برتر برساند در یورکشایر به چهره ای افسانه ای تبدیل شده است. به همین دلیل است که نام او در کنار یورگن کلوپ، هانسی فلیک، زیدان و لوپتگی به عنوان نامزدهای دریافت جایزه The Best فیفا به عنوان بهترین مربی سال قرار گرفته است.

 

 

با اینکه لیدز مصمم است تا هر زمان که بتواند بیلسا را حفظ کند اما به گزارش سان، آندره‌آ رادریزانی مالک باشگاه برنامه‌های احتیاطی هم تهیه کرده که بر اساس آنها اگر حفظ بیلسا در لیدز ناممکن شود این باشگاه هدف اولش را خولن لوپتگی سرمربی فعلی سویا تعریف خواهد کرد.

 

آندره‌آ رادریزانی مالک باشگاه لیدزیونایتد که علاقه زیادی به خولن لوپتگی دارد

 

 

دیدگاهها