کد خبر: 1723272/13 زمان: 15:39   1399/09/14 بازدید: 4,106

حس و حال خاصی برای این بازی دارم؛

توکلی: تمام فکر و ذکر ما ماشین است

مدافع آلومینیوم امیدوار است مقابل ماشین‌سازی روند خوب خود را ادامه داده و به برتری برسند.

به گزارش "ورزش سه"، شاهین توکلی با اشاره به تساوی خارج از خانه آلومینیوم مقابل فولاد اظهار کرد: خوشبختانه توانستیم نمایش خوبی مقابل تیم با برنامه و پُرمهره فولاد داشته باشیم، اما ما هم تاکتیک و برنامه‌های خاص خودمان را داشتیم که با اجرای آنها موفق شدیم نتیجه خوبی بگیریم.

 

او با بیان اینکه راه طولانی برای ادامه فصل و کسب امتیازهای بیشتر داریم، عنوان کرد: امتیاز گرفتن مقابل فولاد شخصیت بیشتری به تیم ما داد و از حالا به بعد همه تیم‌ها روی آلومینیوم حساب دیگری باز می‌کنند، اما الان تمام فکر و ذکر ما رسیدن به پیروزی مقابل ماشین‌سازی است.

 

این مدافع میانی که نمایش خوبی در دیدار مقابل فولاد داشت، درباره دیدار بعدی تیمش برابر ماشین‌سازی ابراز کرد: آنها تیم خیلی خوب، جوان و با انگیزه‌ای دارند و طبق آنالیز کادر فنی تیم ما متوجه شدیم که ماشین‌سازی با جنگندگی و دوندگی بالایی در مسابقات خود حاضر می‌شود ولی ما هم پُر از انگیزه و محکوم به پیروزی در اراک هستیم.

 

 

توکلی که طی دو سال اخیر در ماشین‌سازی حضور داشت، با اشاره به تقابل با تیم سابق‌اش گفت: همیشه بازی مقابل تیم قبلی حس و حال دیگر و انگیزه خاص خود را دارد. برای بازیکنان ماشین‌سازی آرزوی موفقیت می‌کنم، اما امیدوار هستم در بازی هفته پنجم ما برنده بازی باشیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.