کد خبر: 1723774/42 زمان: 23:25   1399/09/16 بازدید: 24,078

واکنش PSG به شایعات جذب لیونل مسی

لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن از صحبت در مورد احتمال جذب لیونل مسی اجتناب کرد.


به گزارش "ورزش سه"، چند روز قبل نیمار، ستاره برزیلی و گرانقیمت پاری سن ژرمن در مصاحبه ای جنجالی مدعی شد علاقه دارد فصل بعد دوباره در کنار لیونل مسی بازی کند و همین مصاحبه اخبار در مورد احتمال انتقال کاپیتان بارسلونا به پاریس را افزایش داد. اما لئوناردو تاکید کرد برای دیگر باشگاه ها از جمله بارسلونا احترام فراوانی قائل بوده و به همین علت علاقه ای به صحبت کردن در مورد شایعات جذب لیونل مسی ندارد.

 

لئوناردو گفت: "از نظر من طبیعی بود که نیمار این حرف را به یک روزنامه نگار آرژانتینی می زند و او در این مصاحبه باید در مورد لیونل مسی صحبت می کرد و این اتفاقی عادی است. ما باید احترام دیگر تیم ها را حفظ کنیم.

 

 

لیونل مسی در حال حاضر بازیکن بارسلونا است، وقتی تیم دیگر در مورد بازیکنان ما صحبت می کند، ما خوشحال نمی شویم. بنابراین ما نیز علاقه ای نداریم در مورد بازیکنان دیگر تیم ها حرف بزنیم. در حال حاضر موقعیت مناسبی نیست که به پنجره نقل و انتقالات فکر کنید.

 

ما از در اختیار داشتن تیم فعلی پاری سن ژرمن بسیار خوشحال هستیم. ما به این فصل و پایان قسمت اول فصل فکر می کنیم که البته بسیار هم پیچیده بود. ما باید بر روی اهداف خود مانند صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان متمرکز بوده و همچنین باید به لیگ یک فرانسه فکر کنیم و از قرار دادن خود در موقعیت های پیچیده خودداری کنیم. اینگونه می توانیم تمرکز خود را حفظ کنیم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.