کد خبر: 1730976/1 زمان: 08:23   1399/10/23 بازدید: 3,024

پایان لیگ برتر تنیس روی میز در سال 1400

مرحله برگشت رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی میز در دهه سوم بهمن ماه برگزار می‌شود.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا زمان برگزاری رقابت‌های انتخابی المپیک در مناطق مختلف آسیا را اعلام کرد که بر این اساس، مسابقات مناطق مختلف آسیا روزهای 23 تا 25 اسفند ماه در دوحه قطر برگزار می‌شود و نمایندگان کشورمان در منطقه آسیای میانه برای کسب تک سهمیه المپیک در این منطقه به میدان می‌روند.
 

اعلام این تاریخ به نوعی تکلیف لیگ برتر تنیس روی میز مردان ایران را نیز مشخص کرد. مرحله رفت این لیگ اوایل دی ماه در تهران برگزار شد که تیم‌های فراسنج و شهرداری کرج در صدر جدول گروه‌های اول و دوم قرار گرفتند.

 

حالا با توجه به مشخص شدن زمان دقیق مسابقات انتخابی المپیک، تصمیم بر آن شده است که مرحله برگشت لیگ برتر در دهه سوم بهمن برگزار شود. بر این اساس و طبق هماهنگی صورت گرفته با مسئولان تیم‌های نوشاد و نیما عالمیان در لیگ فرانسه، این دو بازیکن از 17 بهمن به ایران بازخواهند گشت تا در لیگ برتر شرکت کنند و سپس راهی اردوی تیم ملی برای کسب سهمیه المپیک شوند.

 

با توجه به اینکه مسابقات کسب سهمیه المپیک تا پایان سال به طول می‌انجامد، برگزاری مرحله پلی‌آف و تعیین تیم قهرمان به سال 1400 موکول می‌شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.