کد خبر: 1731262/42 زمان: 17:07   1399/10/24 بازدید: 31,430

بعد از گلزنی جشن بگیرید اخراج می‌شوید!

یک ویروس شناس برجسته مدعی شد بازیکنان نباید بعد از گلزنی یکدیگر را در آغوش بگیرند.

به گزارش "ورزش سه"، شیوع ویروس کرونا اخیرا در انگلیس شدت یافته و هر روز شاهد خیل مبتلایان به این بیماری هستیم. علیرغم قوانین شدید، هر هفته تعداد زیادی از بازیکنان به ویروس کرونا مبتلا می شوند و دکتر جولیان تانگ، مشاور ویروس شناس در بیمارستان سلطنتی لستر، خواهان وضع قوانین جدیدی در این رابطه شده است. البته پیش از این مدیران لیگ برتر از داوران خواسته تا قبل از آغاز مسابقات با کاپیتان ها و سرمربیان صحبت کرده و از آنها بخواهند از تماس های غیرضروری جلوگیری کنند.

 

 

اما دکتر جولیان تانگ مدعی شد جشن های شادی بعد از گل و تماس بازیکنان با یکدیگر برای تقسیم خوشحالی ضرورتی ندارد و باید قوانینی وضع شود تا بازیکنانی که جشن می گیرند با جریمه شخصی از سوی داوران مواجه شوند.

 

دکتر جولیان تانگ گفت: "ممکن است بعد از جشن گلزنی به خانه رفته و این ویروس را بین کودکان و افراد مسن پخش کنید. اینگونه آنها راهی بیمارستان شده و حتی ممکن است جان خود را از دست بدهند. بنابراین، چرا باید از یک جشن 10 یا 20 ثانیه ای خود یا نزدیکان تان خود را به خطر بیندازید.

 

شما مجبور نیستید این کار را انجام دهید. به نظر من یک بازیکن در صورت انجام این کار ابتدا باید کارت زرد بگیرد و در صورت تکرار نیز از زمین اخراج شود. اگر قرار است بازی ها برگزار شود، پس بیشتر احتیاط کنید. اگر بازیکنان این خطر را درک کرده و از قوانین حمایت کنند، ممکن است تغییر ایجاد شود و همه نیز بعد از شش ماه قوانین جدید را قبول می کنند.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.