کد خبر: 1732611/52 زمان: 18:40   1399/11/01 بازدید: 11,098

تصمیم جالب گتوزو پیش از پیش از دیدار سوپر جام

تمرین امروز صبح ناپولی پیش از دیدار مقابل یوونتوس در سوپرجام ایتالیا با تصمیم جنارو گتوزو برگزار نشده است.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از جنجال اتفاق افتاده در ابتدای فصل سرانجام ناپولی امشب در برابر یوونتوس قرار می گیرد؛ چندی پیش  دیدار بین این دو تیم به دلیل عدم سفر شاگردان جنارو گتوزو به تورین به دلیل مسائل مربوط به کرونا لغو شد؛ موضوعی که باعث شد بازی 3-0 به سود یووه اعلام شده و یک امتیاز نیز از ناپولی کسر شود.

 

با این حال ناپلی ها هرگز بیکار ننشستند و درخواست تجدید نظر خود را در مورد رای اعلام شده ارائه دادند؛ درخواستی که مورد قبول قرار گرفته و مشخص شد که این مسابقه باید دوباره تکرار شود؛ به این معنی که یووه و ناپولی تا انتهای فصل حداقل سه بار در مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت‌.

 

 

 

 

در همین ارتباط یوونتوس و ناپولی امشب در دیدار سوپر جام ایتالیا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. با این حال اسکای اسپورتی از یک تصمیم جالب جنارو گتوزو پیش از این بازی پرده برداشته و مدعی شده که تمرین امروز ناپولی با تصمیم سرمربی ایتالیایی برگزار نشده است.

 

در واقع گفته شده که سرمربی ناپولی تصمیم گرفته به جای تمرین فیزیکی، با تیمش در اتاق آنالیز صحبت کند تا علاوه بر شناخت نقاط ضعف و قوت حریف، شاگردانش را از خستگی و استرس محافظت کرده باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.