کد خبر: 1733867/30 زمان: 01:21   1399/11/08 بازدید: 238,293

ایبرا گل زد، دعوا کرد و اخراج شد

زلاتان به لوکاکو؛ جرات داری بیا بیرون!

زلاتان ابراهیموویچ در شبی پرماجرا ابتدا برای میلان گلزنی کرد اما در ادامه با درگیری با روملو لوکاکو و اخراج از زمین، زمینه شکست تیمش را فراهم کرد.

به گزارش "ورزش سه"، امشب تیم های اینتر و میلان در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های کوپا ایتالیا به مصاف هم رفتند. دو تیم که در سری آ نیز در کورس قهرمانی قرار دارند، در دیدار امشب هم با تمام قوا به مصاف هم رفتند و جدیت آنها برای کسب پیروزی در این دیدار، بیش از همه در آخرین دقیقه نیمه اول مشخص شد.

 

 

ستاره سوئدی با یک شوت تماشایی گل اول بازی را به ثمر رساند و میلان را پیش انداخت

 

 

میلانی ها با گل دقیقه 31 زلاتان پیش افتادند و پس از آن بازیکنان اینتر برای رسیدن به گل تساوی به آب و آتش می زدند. در دقیقه 45، داور برخورد الساندرو رومانیولی با لوکاکو را خطا تشخیص داد و یک ضربه آزاد به سود نرآتزوری اعلام کرد اما پیش از زدن ضربه، یک درگیری لفظی بین زلاتان و لوکاکو آغاز شد که تا مرز درگیری فیزیکی هم پیش رفت.

 

 

 

 

لوکاکو که به نظر می رسید از صحبت های زلاتان عصبانی شده، به سمت ستاره سوئدی رفت و در مقابل مهاجم میلان هم ضربه ای با سر به پیشانی حریف زد. بازیکنان دو تیم وارد معرکه شده و این دو را از هم جدا کردند اما این دو دست بردار نبودند و از دور برای هم خط و نشان می کشیدند. در تصاویر کاملا مشخص بود که زلاتان وعده ادامه درگیری در بیرون از زمین و داخل تونل ورزشگاه را می دهد و لوکاکو هم الفاظ نامناسبی را خطاب به او به کار برد.

 

 

 

داور به هر دو بازیکن کارت زرد نشان داد اما آنها دست بردار نبودند و بعد از سوت پایان نیمه، این لوکاکو بود که قصد داشت هر طور شده خود را به زلاتان برساند و با او تسویه حساب کند و بازیکنان و کادر فنی اینتر تلاش زیادی کردند تا این ستاره بلژیکی را آرام کنند.

 

 

 

با شروع نیمه دوم شرایط آرام به نظر می رسید و دو بازیکن بدون اینکه نشانی از عصبانیت دقایق پایانی نیمه اول را داشته باشند، به زمین برگشتند اما در دقیقه 57، زلاتان در تلاش برای متوقف کردن الکساندر کولاروف، او را نقش زمین کرد و داور هم با دادن کارت زرد دوم او را از زمین اخراج کرد.

 

 

 

اینتری ها از این اتفاق بیشترین بهره را بردند و در ادامه توانستند دو بار به گل برسند. ابتدا لوکاکو از روی نقطه پنالتی و سپس اریکسن با یک ضربه آزاد تماشایی. به این ترتیب زلاتان در شبی که می توانست ستاره بازی باشد، در نهایت عامل اصلی ناکامی تیمش لقب گرفت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.