کد خبر: 1741593/56 زمان: 18:38   1399/12/15 بازدید: 2,991

آمادگی شاگردان قلعه نویی برای دربی کرمان

تیم فوتبال گل گهر آخرین تمرینات خود برای حضور در دربی کرمان را پشت سر گذاشت.

به گزارش "ورزش سه"، هفته هفدهم لیگ برتر فردا آغاز می شود که تمامی هشت دیدار این هفته در یک روز برگزار می شود که در یکی از حساس ترین مسابقات هفته، گل گهر سیرجان و مس رفسنجان تیم های هم استانی که در جدول رده بندی نیز همسایه هستند، در دربی کرمان به مصاف هم می روند.


گل گهر که در بازی های گذشته نتایج سینوسی را کسب کرده است، در دو دیدار گذشته خود مقابل پرسپولیس و سپاهان تن به شکست داده و به طور کلی در 9 دیدار اخیر خود تنها 2 بار برنده از زمین خارج شده و با 4 شکست و 3 تساوی نتایج ناامید کننده ای کسب کرده است.


در سوی مقابل مس رفسنجان در 10 بازی قبلی خود 5 بازی را پیروز شده و مقابل پرسپولیس و سپاهان تن به شکست داده و 3 دیدار شاگردان ربیعی نیز با نتیجه تساوی به پایان رسیده و مسی ها وضعیت بهتری نسبت به گل گهر در جدول رده بندی و بازی های اخیر دارند.


گل گهر که فصل را به عنوان یک مدعی آغاز کرد، امیدوار است در بازی حساس فردا که در استادیوم خانگی آنها برگزار خواهد شد، سه امتیاز را کسب کرده و دوباره به جمع تیم های بالای جدول اضافه شود. شاگردان قلعه نویی امروز نیز با روحیه بالا آخرین تمرین خود پیش از حضور در دربی کرمان را انجام دادند و آخرین توصیه های فنی را از مربیان خود دریافت کردند.


هم اکنون مس رفسنجان با 23 امتیاز در رده هشتم قرار دارد و گل گهر نیز با یک امتیاز کمتر در رده نهم قرار گرفته است. آنها با تیم رده سومی استقلال که 27 امتیازی است، فاصله چندانی ندارند. تیم پیروز دیدار فردای دربی کرمان می تواند چندین رتبه در جدول رده بندی صعود کند به همین دلیل این مسابقه از اهمیت فوق العاده ای نزد دو تیم برخوردار است و باید دید تیم قلعه نویی برنده این بازی حساس خواهد بود یا شاگردان ربیعی به شگفتی سازی خود ادامه می دهند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.