کد خبر: 1747817/52 زمان: 11:20   1400/01/19 بازدید: 10,412

رسمی؛ میزبانی یوهان کرویف آرنا از هواداران در یورو

فدراسیون فوتبال هلند تایید کرد که 12 هزار هوادار می توانند در رقابت های یورو در یوهان کرویف آرنا حاضر باشند.

به گزارش "ورزش سه"، اتحادیه فوتبال هلند شب گذشته تایید کرد که حداقل 12 هزار تماشاگر می توانند در رقابت های یورو که از چندی دیگر آغاز خواهد شد، در ورزشگاه یوهان کرویف آرنا حاضر باشند. این تقریبا دو برابر تعداد هوادارانی است که در مسابقه اخیر لیگ هلند بین دو تیم آژاکس و آلکمار در استادیوم حضور داشتند.

 

حدود 55 هزار صندلی در استادیوم یوهان کرویف آرنا  وجود دارد. در واقع حضور 12 هزار نفری هواداران در رقابت های یورو نسبت به آخرین بازی هلند برابر لتونی که 5 هزار هوادار در استادیوم حضور داشتند، یک پیشرفت بزرگ محسوب خواهد شد.

 

 

 

 

در عین حال فدراسیون فوتبال هلند به همراه مقامات بهداشتی و مسئولین این کشور به دنبال راهکارهایی جهت افزایش تعداد هواداران حاضر در استادیوم هستند. البته این امکان هم وجود دارد که در صورت بدتر شدن شرایط تا ماه ژوئن از این تعداد کاسته شود و هواداران کمتری در استادیوم حاضر باشند.

 

هلند حالا به چهارمین کشور از 12 میزبان یورو تبدیل شده که تعداد مجاز حضور هواداران در استادیوم را اعلام کرده است. روسیه تصمیم دارد اجازه حضور 50 درصدی هواداران در سن پترزبورگ را بدهد. همچنین انتظار می رود در دانمارک 11 هزار هوادار در استادیوم حضور پیدا کنند. از طرفی در المپیکو ایتالیا نیز نزدیک به 25 درصد ظرفیت ورزشگاه پر خواهد شد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.