کد خبر: 1748637/1 زمان: 09:37   1400/01/23 بازدید: 3,946

پس از پیروزی برابر شفیلد؛

آرتتا: نمی‌دانم مصدومیت ساکا چقدر جدی است

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال، از نمایش شاگردانش برابر شفیلد یونایتد راضی بود.

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال شب گذشته با نتیجه 3-0 برابر شفیلد یونایتد به پیروزی رسید. توپچی ها در یک بازی برتر با دبل الکساندر لاکازت و تک گل گابریل مارتینلی توانستند حریف خود را شکست داده و به رده نهم جدول لیگ برتر برسند.

آرتتا در این بازی به دلیل مصدومیت تعدادی از بازیکنان آرسنال از بعضی بازیکنان خود در پست های تازه ای استفاده کرده بود، از جمله گرانیت ژاکا، که در پست دفاع چپ برای توپچی ها به میدان رفت. ژاکا قبلا هم گاهی در این پست بازی کرده بود اما شب گذشته 90 دقیقه در دفاع بازی کرد و سهمی در اولین کلین شیت آرسنال پس از 15 مسابقه داشت.

 

 

آرتتا پس از بازی گفت: "از عملکردمان واقعا راضی ام. ما گل های خیلی خوبی زدیم و بازی را همانطور که می خواستیم کنترل کردیم. فکر می کنم که در سطح خیلی بالایی بازی کردیم."

آرتتا درباره استفاده از ژاکا در خط دفاع گفت: "فکر می کنم خیلی خوب کار کرد. مشخص است که باید بیشتر روی این موضوع کار کنیم و من حس می کنم که گرانیت می تواند در نقش یک مدافع برای چیزی که ما در بعضی بازی ها لازم داریم واقعا رشد کند."

 

 

آرتتا همچنین از عملکرد بوکایو ساکا در این بازی تمجید کرد و گفت: "بوکایو این توانایی، ظرفیت و نبوغ را دارد که به عنوان شماره 10 در آن فضاها بازی کند."

سرمربی آرسنال در آستانه بازی مرگ و زندگی توپچی ها با اسلاویا پراگ که روز پنجشنبه برگزار خواهد شد، درباره مصدومین این تیم نیز اطلاعات جدیدی داد. آرتتا در بازی برابر شفیلد اوبامیانگ را به دلیل بیماری، مارتین اودگارد را به دلیل مصدومیت مچ پا، داوید لوییز را به دلیل مصدومیت زانو و امیل اسمیت رو را به دلیل مصدومیت مچ پا در اختیار نداشت.

 

 

آرتتا گفت: "درباره بوکایو ساکا دقیق نمی دانم. او مجبور شد از زمین بیرون بیاید. در ناحیه ران احساس ناراحتی می کرد و این آخرین چیزی است که ما در این مقطع نیاز داریم چرا که چندین بازیکن مهم خود را از دست داده ایم و نمی خواهیم که یک بازیکن دیگر را نیز از دست بدهیم. امیدوارم که مصدومیت او جدی نباشد.

این واقعا بدشانسی است. هنوز نمی دانم مصدومیت ساکا چقدر جدی است و به بازی پنجشنبه می رسد یا نه. مطمئنیم که داوید به بازی نخواهد رسید. کیه‌ران هم بازی نخواهد کرد. وضعیت مارتین اودگارد هم هنوز مشخص نیست. در مورد بوکایو خواهیم دید که در روزهای آینده چطور پیشرفت می کند."

آرتتا درباره اینکه آیا اوبامیانگ به بازی روز پنجشنبه برابر اسلاویا پراگ خواهد رسید یا نه نیز افزود: "امیدوارم که برسد. او دیروز حالش خوب نبود و نتوانست تمرین کند و امروز هم نتوانست بازی کند اما امیدوارم که فردا یا پس فردا حالش بهتر شود و برای بازی پنجشنبه در دسترس باشد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.