کد خبر: 1748745/56 زمان: 16:47   1400/01/23 بازدید: 29,141

بازگشت دو مهره کلیدی کونسیسائو

امید پورتو به ساق های طارمی و اولیویرا

وب سایت استادیو دپورتیوو به بررسی ترکیب احتمالی پورتو مقابل چلسی پرداخته و گفته است که بار تهاجمی این تیم با بازگشت مهدی طارمی، افزایش می یابد.

به گزارش "ورزش سه"، دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، سه شنبه شب با برگزاری دو دیدار برگزار می شود که در یکی از این بازی ها، تیم فوتبال پورتو برای جبران شکست دور رفت، در استادیوم سانچز پیسخوان شهر سویا اسپانیا به مصاف چلسی می رود.

 

وب سایت استادیو دپورتیوو به بررسی ترکیب احتمالی پورتو پرداخته است. این وب سایت نوشته است: چلسی و پورتو برای صعود به مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، باید در ورزشگاه خانگی سویا به مصاف هم بروند. به لطف پیروزی دو بر صفر چلسی در بازی رفت، آنها کار راحت تری نسبت به رقیب خود دارند.

 

شاگردان توماس توخل در بازی رفت با گل های میسون مونت و بن چیل ول گام بزرگی را در استادیوم سانچز پیسخوان برداشتند و آنها قصد دارند پس از گذشت 7 سال، یکبار دیگر در مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا حاضر شوند.
آبی های شهر لندن به خوبی می دانند که چگونه از برتری که در بازی رفت به دست آورده اند، دفاع کنند. آنها در مرحله قبل دیدار نخست مقابل اتلتیکو را نیز برنده شدند و در بازی برگشت ضمن حفظ این پیروزی، شاگردان سیمئونه را نیز در بازی برگشت شکست دادند و راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند. آنها توانستند شکست سنگین 5 بر 2 مقابل وست بروموویچ را با یک پیروزی شیرین در ابتدای هفته مقابل کریستال پالاس با نتیجه 4 بر یک فراموش کنند.
اما در سوی مقابل پورتو می تواند در بازی برگشت با تمامی نفرات خود به مصاف چلسی برود. سرجیو کونسیسائو برای این بازی مهره های اصلی خود را به همراه دارد. سرجیو اولیویرا و مهدی طارمی دو مهره اصلی و تأثیرگذار پورتو، به دلیل محرومیت در بازی رفت غایب بودند.

 

پورتو که به لطف درخشش طارمی و اولیویرا موفق به حذف یوونتوس شده بود، در بازی نخست این دو بازیکن کلیدی را به همراه نداشت ولی در دیدار برگشت وضعیت متفاوت است. سرجیو اولیویرا در این فصل 12 گل برای تیمش در لیگ پرتغال به ثمر رسانده و در لیگ قهرمانان نیز 6 گله است. طارمی هم 10 بار در لیگ گل زده و 10 پاس گل نیز داده است. او یک گل مقابل یوونتوس در لیگ قهرمانان به ثمر رساند.

همچنین کرونا بازیکن مکزیکی پورتو نیز می تواند به قدرت تهاجمی این تیم بیفزاید و او در کنار طارمی و اولیویرا، امیدهای اژدها برای بازگشت به مسابقات هستند. همچنین پپه مدافع باتجربه اژدها، در صورت حضور در بازی، با 38 سال و 18 روز به مسن ترین بازیکن پرتغالی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا تبدیل می شود.

 

پورتو در 5 بازی گذشته خود در لیگ پرتغال برنده از زمین خارج شده است و آنها تونی مارتینز را نیز برای این بازی در اختیار دارند و همین مسئله می تواند قدرت این تیم را در بازی برگشت افزایش دهد.

 

 

ترکیب احتمالی:
چلسی: مندی، چیل ول، رودیگر، زوما ، آزپیلیکوئتا، جیمز، کواچیچ ، جورجینیو، مونت، زیاش، ژیرود

پورتو: مارچسین، پپه، امبمبا، سانوسی، مانافا، سرجیو اولیویرا، اوریبه، کرونا، اوتاویو، طارمی و مارگا.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.